2733
2739

سلام این ازمایش اسپرم همسرم هستش قبل عمل و بعد عمل البته همراه دارو توروخدا اگه بلدین بگین جواب گرفتیم یا نه ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
توروخدا کسی نیست بلد باشه

سلام عمل واریکوسل انجام دادن؟

سوالات پزشکی،جواب آزمایش،سونوگرافی،ام آر آی،رادیوگرافی،اطلاعات دارویی،مشاوره پزشکی...هزینه:برای به آرامش رسیدنم دعا کنید،برای شادی روح مادربزرگم صلوات بفرستین ممنون.
2738
توروخدا کسی نیست بلد باشه

میخای IUI انجام بدی؟

این به نظر آزمایش شستشوی اسپرمه

تنها فرقی ک دارن توی دومی درصد اسپرم های با تحرک بالا زیاد شده

کاش یه توضیحی میدادی ک بهت بگم چی ب چیه

سوالات پزشکی،جواب آزمایش،سونوگرافی،ام آر آی،رادیوگرافی،اطلاعات دارویی،مشاوره پزشکی...هزینه:برای به آرامش رسیدنم دعا کنید،برای شادی روح مادربزرگم صلوات بفرستین ممنون.
میخای IUI انجام بدی؟ این به نظر آزمایش شستشوی اسپرمه تنها فرقی ک دارن توی دومی درصد اسپرم های با ت ...

چطور عزیزم یعنی بده من الان کلی شادی کردم گفتم فرق کردن😭😭😭 نه کاری نمیخواییم بکنیم ۴ ماه میشه عمل کرده ۱۳ مهر عمل کرد ۳ ماه دارو خورد انروزم ازمایش داد دکتر گفت اگه خوب باشا به منم دارو میده که اقدام کنیم نه کاشت میرم نه ای یو ای

میخای IUI انجام بدی؟ این به نظر آزمایش شستشوی اسپرمه تنها فرقی ک دارن توی دومی درصد اسپرم های با ت ...

مشکلش یه واریکسیل بود و اینکه دکتر گفت حرکت رو به جلوش ضعیفه یعنی جهش نداره الان بهتره جهشش ؟ بقیه چیرا رو نگفت که مشکل داره یعنی الان بقیه چیزا بعنی شکلشون تعدادشون و حرکتشون خوبه ؟ میلیونش چی چند میلیونه خوبن ؟

چطور عزیزم یعنی بده من الان کلی شادی کردم گفتم فرق کردن😭😭😭 نه کاری نمیخواییم بکنیم ۴ ماه میشه عمل ...

عزیزم منظورمو بد گفتم

ببین بقیه چیزاش قبل عمل هم خوب بوده تعداد و شکل و ایناش

فقط حرکتش ضعیف بوده تو دومی درصد حرکتش رفته بالا

اگه منظور دکترش همین بوده باشه ینی جواب گرفتی عزیزم

2706