2737
2734
عنوان

بازم شوهرم...😔

| مشاهده متن کامل بحث + 811 بازدید | 50 پست

وقتی نی نی سایت موضوع کم میاره🤕🤕🤕😬😬😬😬

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
آره دیگه

ولش کن. حالا خوبه شامم درست کرده. خسته است.

شوهر خودمم همینه. سر میز نمیشینه. دیگه ما روی مبل عدا میخوریم که دور هم باشیم 

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بچه ها من حس میکنم منو دعا کردن..همش بی دلیل غر میزنم ب شوهرم دلم تنگ میشه بهش زنگ میزنم شروع ب دعوامیکنم اون هی کوتاه میاد..اما زبون من دست خودم نیست بخدا چکارکنم...بعدش میشینم گریه میکنم...انگار ی نفر دیگ از زبون من شروع ب حرف زدن میکنه

بااحترام این اکانت دست سه تا دوست صمیمیه❤️🌿
2740

وقتی  دنبال ماحرایی واسه ی سایت😥😅😅😅😅😅

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
2706