2733
2734
عنوان

شوهرم بخاطر بچم دست روم بلند کرد

1505 بازدید | 38 پست

همین چند دقیقه پیش دعوامون شد و هنوز فشارم افتاده دارم میلرزم...قضیه اینه بچم یکسال و نیمشه و داره دندون در میاره خیلی اذیته...الان دو روزه داره همش مدام گریه میکنه...شوهرمم اصلا طاقت نداره و محل بچم نمیده همش دست خودمه...امشب از سرکار اومد خوب بودیم عالی بودیم تقریبا...فقط اینکه من پریود شدم بهش گفتن خیلی دپرس شد و ناراحت شد و...

دیگه کمر درد دل درد بودم بچمم همش نق و گریه هرچی میگفتم نگهش دار بازی کن میگفت زیادی نق میزنه  حوصله ندارم و محل نمیداد همش تو گوشی بود...

منم رفتم رو مبل دراز کشیدم کمرم شدید درد میکرد 

بچمم اومد رو مبل یهو اومد بره پایین افتاد رو فرش ...

شوهرم پاشد حمله کرد بهم زد به دستم گفت چشات تو ک و ن ت ه مگه چرا مواظبش نبودی اگه گردنش ضربه میخورد چی ...همش دادو فریاد ...من اولش سکوت کردم گفتم عصبیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بعد دیدن ول نمیکنه همش میگفت از خونه متنفرم دوس ندارم بیان خونه خستم ازت و کلی از این حرفا ک از من حالش بهن میخوره و میگفت چرا به من گفتی بچه رو بگیر مگه تو کوه کندی از صبح...هیچکاری ک نمیکنی ی صبونه ناهار میدی ب بچه...

اصلا شعور نداشت کمر دردم...خدا مادرشو لعنت کنه همچین پسری تربیت کرده ...منم کلی حرفامو بهش زدم اما اروم نشدم 

اونم رفت خونه مامانش با بچه...

تو این جور تاپیکا یه نفر هست هنوز حرف استارتر تموم نشده میگه 

اینا رو از کجا پیدا میکنین  

از تو 

لا اله الی الله🤦🏻‍♀️

واسه خوب کردن حال آدما لازم نیست حتما دکتر باشی؛ یه ذره مهربون باشی کافیه:)
2740

ب من میگه از بقیه زنا یاد بگیر بچه داری میکنن 

گفتم من دست تنها تو شهر غریب دارم بچه رو بزرگ میکنم چند ماهه ارایشگاه نرفتم هیچ کاری نکردم بعد تو میگی مادرای مردم

اونا ک همش میرن خونه مادرشون حسابی کیف میکنن

تو رو خدا اینا رو از کجا پیدا میکنید باهاشون ازدواج میکنید:/

تو هر زندگی دعوا هست خوشیاشونو که نمیان بگن

و اما نیمه شبی خواهم رفت از دنیایی که مال من نیست...از زمینی که مرا بیهوده بدان بسته اند💔... 
بعد دیدن ول نمیکنه همش میگفت از خونه متنفرم دوس ندارم بیان خونه خستم ازت و کلی از این حرفا ک از من ح ...

اکثر مردا فکر میکنن ما تو خونه بخور بخواب میکنیم حتی ذره ای قدر دان زحماتمون تو خونه نیستن 

یه روز اکه کار خونه و بچه داری رو بسپاری به مردا کند میزنن ب همه چی 

تو رو خدا اینا رو از کجا پیدا میکنید باهاشون ازدواج میکنید:/

شما خوبشو پیدا کن مشکلات تو زندگی هست دیگه هر کس یه جور رفتار می‌کنه الان راهکار میخواد نه سرزنش

تو از کی عاشقی این پرسش آیینه بود از من خودش از گریه ام فهمید مدت هاست مدت هاست🥀🍃