2752
2734
عنوان

نیاز به راهنماییتون دارم..😭

109 بازدید | 8 پست

اسفند سومین سالگرد نامزدیمونه 

طولانی شدن عقدمون هم بدجوری داشت جفتمونو اذیت میکرد دائم در حال بحث ودعوا بودیم تو یه سال قبل

تو این سه سال به هر دری زدیم که زندگیمونو شروع کنیم ولی نشد بد جور گره افتاده بود به کارمون 😕

از وضعیت اقتصادی هم خبر دارین چرخ زندگی می‌چرخید ولی ما بهش نمیرسیدیم ...!

تا اینکه چهار روز پیش خاله من فوت شدن متاسفانه😭

قلبش ناراحت بود بدجوری داشت زجر میکشید دقیقن همون تاریخی که دکترش بهمون گفته بود از پیشمون رفت🖤

روز قبل فوت خالم نامزدم بهم زنگ زد که صاحب خونه گفته مستاجرشون پاشده وگفته  بره که قولنامه بنویسن وچون تازه عروس دومادیم باهامون راه اومد 

روز بعدش که خبر فوت خالمو شنیدم اصن انگار از زندگی سیر شدم با خودم گفتم آخه خدایا نمیشد کمکمون میکردی یکم زودتر درست میشد کارامون

صاحب خونمون گفته اگه وسیله هاتونو نیارین زودتر قرارداد رو فسخش میکنم 

به نظرتون کار اشتباهی میکنیم اگه بعد از چهلم خالم بدون سروصدا بریم سر خونه زندگیمون؟

عجله ای ندارم ولی خب چون بعدش ماه رمضونه هم خودم بیشتر از این اذیت میشم هم خونوادم 

اگه این کار اشتباهه میشه یه راه حلی جلوی پام بزارین ممنونم

کارخوبیه اگرم دلتون عروسی میخوادمیتونی درحدلباس وعکس جمعش کنین

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام نه عزیزم کار بدی نمیکنی اما بی سرو صدا باشه عروسی شلوغ یا عروسی نباشه درحد ی عقد ساده که خانواد ...

سلام عزیزم آخه از این میترسم که بگن منتظر بود خالش بمیره 🤦🏻‍♀️ولی آخه خب منم خسته شدم ن عروسی نمی‌گیرم کلا فقد میخام پاییز برم آتلیه که یه یادگاری برام بمونه ویه شام در حد فامیلای درجه یکمون

2731
سلام عزیزم آخه از این میترسم که بگن منتظر بود خالش بمیره 🤦🏻‍♀️ولی آخه خب منم خسته شدم ن عروسی نمی‌ ...

نه اصلا زشت نیست. ادم از فردای خودش خبر نداره دوست من هفت سال عقد بود و همش منتظر اینکه عروسی بگیره آخرش هم عروسی گرفت ولی بعدش پشیمان بود میگفت عجب اشتباهی کردم از فامیل فوت میشدن من صبر میکردم تا سالشون بشه عمرم تموم شد الان بچم باید سه چهار سالش باشه ارزشش را نداشت. همون شام ساده به فامیل درجه یک هم ندید. فقط برو ارایشگاه و اتلیه بعدش یک ماه عسل جانانه برید به کسی هم نگید. زندگیتون بدون غم و پر از ارامش و خوشبختی

سلام عزیزم آخه از این میترسم که بگن منتظر بود خالش بمیره 🤦🏻‍♀️ولی آخه خب منم خسته شدم ن عروسی نمی‌ ...

نه عزیزم قطعا باید اونا دیگه اینقدر درک رو داشته باشند قطعا درک میکنن و با این ی شام جشنی و عروسی که نیسته در حد ساده