2752
2734
عنوان

ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 872 بازدید | 127 پست
من ۱۶ سالمه پسره هم ۲۳ 

پسره هم سنش کمه ، بنظرم دارین از رو هیجان تصمیم میگیرید

کاربری دوم ، ولی اصلا پشیمون نیستم چون حق گفتم  زرد_چوبه هستم ، دو هفته تعلیق شدم دوباره ظرف یه هفته یه ماه تعلیقم کردن 😕😂
چه خوش خیالی  یا درس یا ازدواج

نبابا این حرفو ادمای بی اراده میزنن

ازدواج خودش پیشرفت اون وقت چجوری مانع پیشرفت بشه؟

الله یرزق من حیث لا یحتسب 😍 طرفداران پیر همسری ریپلای نزنن😊 مجریان جایگزینی سگ و گربه به جای فرزندان هم ریپلای نزنن😊 یبار یه روباه یا الاغ دعواش شد سر اینکه روباه میگفت علف سبزه الاغ میگفت نه . وقتی شیر اومد روباه ازش خواست قضاوت کنه . و شیر گفت حق با جناب الاغ . روباره گفت چرا ؟ شیر گفت: چون کسی با خر بحث میکنه اخه؟🤣🤣 دقیقا برا همینه با اون دوگروه بحث نمیکنم🙃🙃کسی بخیل خوشبختی شما نیست . انشالله به رویاهاتون در خانه شوهر برسید🙏 خانه ۸۰ متر اجاره پدرت تبدیل شه به ۸۰۰ متر ویلای شوهر🥰 قرمه سبزی خانه پدر بشه خاویار خانه شوهر🥰 سمند  پدر بشه BmVMW شوهر🥰 بهترین مکان زمین مکه مکرمه ، بهترین محلش کعبه ، و بهترین نقطه کعبه بین رکن و مقامه ، اگر هفتاد سال بین رکن و مقام شب ها شب زنده داری کنی و روز هاش رو روزه بگیری ولی منکر ولایت امیرالمومنین علی بن ابی طالب باشی فایده نداره🙂 

دو دل نیستی راستش کامنت هاتو خوندم خودتم میخوای فقط اسنرس گرفتی

حالا زندگی توعه موفق باشی

(دورنگم)🎴تو مغزم خیلی صدا هس خیلی، تو سرم جنگله             صبح که از خواب پا میشم دلم میخواد کسی نباشه باهام حرف بزنه،میخوام از خونه که میرم بیرون کسی منتظرم نباشه، برگردم دل کسی تنگ نشه واسم،☻️۰ میخوام تنها باشم                                          در من تيمارستانی قصد شورش داره....یخیال پرداز روان           گیاه‌خوار💚 intjفمینیست💜  عاشق علم ونجوم👩🏻‍🚀فیلم باز فیلم خواستی ژانر مورد علاقت رو بگو چندتا بهت پیشنهاد بدم🧸 کیدراما عشقمه :)    من درون دنیای که تو مغزمه زندگی میکنم من صدا های تو مغزم میشنوم که واقعیت نداره من با افرادی که تو ذهنمه خوشحالم من با اشخاص غیر واقعی زندگی میکنم  روزی به مشکلاتی که اکنون رنجم میدهد خواهم خندید...و از پنجره بیمارستان روانی به بیرون خیره خواهم شد:)                       this is måneskin🫀متفاوت باش... مثلا بشین رو تلویزیون مبل ببین
2731
پسره هم سنش کمه ، بنظرم دارین از رو هیجان تصمیم میگیرید

شما نی نی سایتی ها چه گیری دادین به سن!!!

بابا تفاهم سنی و عقلی از سن عقلی مهم تره

صد در صد دو تا مثلا ۱۹ ساله بیشتر همو درک میکنن تا یه سی ساله و یک چهل ساله که بقول شما عاقلن

الله یرزق من حیث لا یحتسب 😍 طرفداران پیر همسری ریپلای نزنن😊 مجریان جایگزینی سگ و گربه به جای فرزندان هم ریپلای نزنن😊 یبار یه روباه یا الاغ دعواش شد سر اینکه روباه میگفت علف سبزه الاغ میگفت نه . وقتی شیر اومد روباه ازش خواست قضاوت کنه . و شیر گفت حق با جناب الاغ . روباره گفت چرا ؟ شیر گفت: چون کسی با خر بحث میکنه اخه؟🤣🤣 دقیقا برا همینه با اون دوگروه بحث نمیکنم🙃🙃کسی بخیل خوشبختی شما نیست . انشالله به رویاهاتون در خانه شوهر برسید🙏 خانه ۸۰ متر اجاره پدرت تبدیل شه به ۸۰۰ متر ویلای شوهر🥰 قرمه سبزی خانه پدر بشه خاویار خانه شوهر🥰 سمند  پدر بشه BmVMW شوهر🥰 بهترین مکان زمین مکه مکرمه ، بهترین محلش کعبه ، و بهترین نقطه کعبه بین رکن و مقامه ، اگر هفتاد سال بین رکن و مقام شب ها شب زنده داری کنی و روز هاش رو روزه بگیری ولی منکر ولایت امیرالمومنین علی بن ابی طالب باشی فایده نداره🙂 
ن آدمی نیستم که نتونم احساساتمو کنترل کنم

فک میکنی وقتی معیار آدما عوض بشه خیلی چیزا زیر سوال می‌ره ، البته از نوع حرفات هم مشخصه خودتم دوست داری ازدواج کنی پس ما هر چیم بگیم شما یه جوری جواب میدی که جای حرف دیگه ای نمی‌مونه موفق باشید

کاربری دوم ، ولی اصلا پشیمون نیستم چون حق گفتم  زرد_چوبه هستم ، دو هفته تعلیق شدم دوباره ظرف یه هفته یه ماه تعلیقم کردن 😕😂

به نظر من به خودت بستگی داره 

من ۱۸سالمه می دونم از پس زندگی مشترک برنمیام 

حالا شما هم باید با خودت دوتا چهارتا کنی

بگذریم ....خبری نیست...                                                  بزرگ شدن آرزویی بود که به امتحانش نمی ارزید.                  دلم میگیره از چیز هایی که یادمه 🙂
ببین منم گفتم بهش ازت انتظار مسئولیت متاهلی داره ولی دیدم موردایی که دختره درسشو خونده راحت و بعد از ...

اصلا بحث من درس خوندن نیست.

از بچه ۱۶ سالم سیر نشدم‌ک‌شوهرش‌بدم.

کسی ک حالیش نیتس‌وسط سال تحصیلی میاد خواستگاری

تکلیفش معلومخ

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
وقتی تو این سن، ازدواج رو پیشرفت می‌دونید دیگه حرفی باقی نمی‌مونه

خب اگه منظورتون از ازدواج بخور بخور و فقط دست همو گرفتن تو خیابون راه رفتن و نیاز جنسی و البته پولدار شدنه بله تو ۱۶ سالگی که هیچ تو ۱۰۰ سالگی هم پیشرفت نیست

اما اونی که هدفش از ازدواج تکامل خوبم پیشرفت

2706