2733
2734
عنوان

ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 872 بازدید | 127 پست
Well, good night, even though you are sleeping in ignorance

be succes

الله یرزق من حیث لا یحتسب 😍 طرفداران پیر همسری ریپلای نزنن😊 مجریان جایگزینی سگ و گربه به جای فرزندان هم ریپلای نزنن😊 یبار یه روباه یا الاغ دعواش شد سر اینکه روباه میگفت علف سبزه الاغ میگفت نه . وقتی شیر اومد روباه ازش خواست قضاوت کنه . و شیر گفت حق با جناب الاغ . روباره گفت چرا ؟ شیر گفت: چون کسی با خر بحث میکنه اخه؟🤣🤣 دقیقا برا همینه با اون دوگروه بحث نمیکنم🙃🙃کسی بخیل خوشبختی شما نیست . انشالله به رویاهاتون در خانه شوهر برسید🙏 خانه ۸۰ متر اجاره پدرت تبدیل شه به ۸۰۰ متر ویلای شوهر🥰 قرمه سبزی خانه پدر بشه خاویار خانه شوهر🥰 سمند  پدر بشه BmVMW شوهر🥰 بهترین مکان زمین مکه مکرمه ، بهترین محلش کعبه ، و بهترین نقطه کعبه بین رکن و مقامه ، اگر هفتاد سال بین رکن و مقام شب ها شب زنده داری کنی و روز هاش رو روزه بگیری ولی منکر ولایت امیرالمومنین علی بن ابی طالب باشی فایده نداره🙂 
نه دیگه اگه میگفتی هم پسر هم دختر چه سن مشخصی به ازدواج فکر کنن طبیعی بود ولی اینجوری نه تنها حقوق ...

ببین برو هر وقت تونستی تمام حرفای منو تحلیل کنی برگرد من جوابتو بدم ، تحمل این حجم از بیشعوری و کم فهمی واسه من یکی قابل درک نیست ، تو اگه آدم درستی بودی مستقیم میگفتی فمنیستی یا نه 

کاربری دوم ، ولی اصلا پشیمون نیستم چون حق گفتم  زرد_چوبه هستم ، دو هفته تعلیق شدم دوباره ظرف یه هفته یه ماه تعلیقم کردن 😕😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین برو هر وقت تونستی تمام حرفای منو تحلیل کنی برگرد من جوابتو بدم ، تحمل این حجم از بیشعوری و کم ف ...

من غلط بکنم این مدلی باشم

ببین خانوم من نه ترسی دارم از کسی حالا میخواد تعلیق باشه یا هر چی نه با حرف کسی کار دارم

ملاک من قران:

(هُنَّ لباس لکُم)

و شما نمیتونی ادعا کنی فقط مرد پخته ارامش احتیاج داره

بلکه نوجوانی که بتونه درامد کسب کنه حداقل هارو فراهم کنه از این حق برخورداره چون خدا بهش داده و خلق خدا نمیتونه این حقو ازش بگیره 

اگه سن انقدر مهم بود باید تو قران بیان میشد 

در اخرم اگه اعتقادت مخالفه دیگه کاری نداشته باش

هر جور میخوای ازدواج کن بمنچه خوشبخت بشی مستقل بشی و... یا نه

ولی من رو اعتقادم انقدر محکم هستم که ریپلای کسی منصرفم نکنه

الله یرزق من حیث لا یحتسب 😍 طرفداران پیر همسری ریپلای نزنن😊 مجریان جایگزینی سگ و گربه به جای فرزندان هم ریپلای نزنن😊 یبار یه روباه یا الاغ دعواش شد سر اینکه روباه میگفت علف سبزه الاغ میگفت نه . وقتی شیر اومد روباه ازش خواست قضاوت کنه . و شیر گفت حق با جناب الاغ . روباره گفت چرا ؟ شیر گفت: چون کسی با خر بحث میکنه اخه؟🤣🤣 دقیقا برا همینه با اون دوگروه بحث نمیکنم🙃🙃کسی بخیل خوشبختی شما نیست . انشالله به رویاهاتون در خانه شوهر برسید🙏 خانه ۸۰ متر اجاره پدرت تبدیل شه به ۸۰۰ متر ویلای شوهر🥰 قرمه سبزی خانه پدر بشه خاویار خانه شوهر🥰 سمند  پدر بشه BmVMW شوهر🥰 بهترین مکان زمین مکه مکرمه ، بهترین محلش کعبه ، و بهترین نقطه کعبه بین رکن و مقامه ، اگر هفتاد سال بین رکن و مقام شب ها شب زنده داری کنی و روز هاش رو روزه بگیری ولی منکر ولایت امیرالمومنین علی بن ابی طالب باشی فایده نداره🙂 
2731
من غلط بکنم این مدلی باشم ببین خانوم من نه ترسی دارم از کسی حالا میخواد تعلیق باشه یا هر چی نه با ح ...

خیلی خب شما برو با یه نوجوان که می‌تونه درآمد کسب کنه ازدواج کن، از همون اول بگو دیگه هی نیپیچون و توهین نکن 

کاربری دوم ، ولی اصلا پشیمون نیستم چون حق گفتم  زرد_چوبه هستم ، دو هفته تعلیق شدم دوباره ظرف یه هفته یه ماه تعلیقم کردن 😕😂
be succes

I am successful😌

(دورنگم)🎴تو مغزم خیلی صدا هس خیلی، تو سرم جنگله             صبح که از خواب پا میشم دلم میخواد کسی نباشه باهام حرف بزنه،میخوام از خونه که میرم بیرون کسی منتظرم نباشه، برگردم دل کسی تنگ نشه واسم،☻️۰ میخوام تنها باشم                                          در من تيمارستانی قصد شورش داره....یخیال پرداز روان           گیاه‌خوار💚 intjفمینیست💜  عاشق علم ونجوم👩🏻‍🚀فیلم باز فیلم خواستی ژانر مورد علاقت رو بگو چندتا بهت پیشنهاد بدم🧸 کیدراما عشقمه :)    من درون دنیای که تو مغزمه زندگی میکنم من صدا های تو مغزم میشنوم که واقعیت نداره من با افرادی که تو ذهنمه خوشحالم من با اشخاص غیر واقعی زندگی میکنم  روزی به مشکلاتی که اکنون رنجم میدهد خواهم خندید...و از پنجره بیمارستان روانی به بیرون خیره خواهم شد:)                       this is måneskin🫀متفاوت باش... مثلا بشین رو تلویزیون مبل ببین
خیلی خب شما برو با یه نوجوان که می‌تونه درآمد کسب کنه ازدواج کن، از همون اول بگو دیگه هی نیپیچون و ت ...

باشه من ازت معذرت میخوام توهین کردم 

فقط جرئت حرف زدن ندارم جرئت عذرخواهی هم دارم

I am successful😌

be more 😘😘

2740