2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

[QUOTE=325263121]جریانش چیه[/QUO

خانواده همسرش خیلی اذیتش میکنن

خودشم کم سنه

شوهرش تفاوت سنی بالایی باهاش داره مدام باهاش بدرفتاری میکنه

یه جورایی احساس میکنم خیلی مظلومه نه خانواده ای داره که بهش پناه ببره با سن پایین مجبور زندگی متاهلی پر از اسیبش تحمل کنه

بیشتر از این نمیتونم بگم میخواین خودتون یه سری به تایپیک هاش بزنید

من اتقدر ذهنم درگیر بعضی کاربرا شده بود که فقط یه روزی خدا کمکم کرد نجات دادم خودمو جوری بود هرروز ...

من تا الان درگیر نشدم ولی چند بار تایپیک های ایشون خوندم بدجور رو اعصابم رفت

من ازسال ۹۸اینجاعضوشدم به این کاربریم گیرندین ولی هیچ وقت درگیرزندگیه کاربری نشدم دردغ چراچون مجازیه ...

نمیدونم کاش منم دیگه هیچ تایپیک درد و رنجی رو نخونم

مطمئنی داستان زندگیش راسته ؟ به هر حال اینجا مجازیه 

نمیدونم

ولی از این زنها کم نیستن که زیر ستم و کتک مردا زندگی میکنن

امیدوارم قوانین بهتری در حمایت از زنان وضع بشه

خوندی ردشواصلاذهنتودرگیرش نکن

من تا الان ذهنم برای هیچ کاربری درگیر نشده با اینکه تایپیک های کتکاری و دعوا رو زیاد میخونم

نمیدونم چرا تایپیک های ایشون درگیرم کرد

نمیدونم ولی از این زنها کم نیستن که زیر ستم و کتک مردا زندگی میکنن امیدوارم قوانین بهتری در حمایت ...

درسته یکی از تاپیکهاشو خوندم 

شما سعی کن زیاد پیگیرش نباشی چون هیچ کاری از دستت برنمیاد 

من خودم دلوینت رو دنبال میکردم همون که می‌گفت سرطان خون دارهد که آخرش مشخص شد دروغ میگه الانم نگار و حلما ذهنمو مشغول کرده که سعی میکنم زیاد پیگیرش نکنم

من تا الان ذهنم برای هیچ کاربری درگیر نشده با اینکه تایپیک های کتکاری و دعوا رو زیاد میخونم نمیدونم ...

پارسال یه خانومی بودمیگفت به آدمای بدبخت بیچاره کمک میکنم یه باردنبال دکتربودبرای یه پسربچه ی ۱۳ساله بدونه سرپرست چون تجاوزشده بودنمیدونم راست بودیانه زودکاربریش ترکیدگاهی وقتامیگم مگه اشرف مخلوقات نیستیم ماآدماپس چه جوری این همه بدی وبدبودن بلدیم ماآدماخیلی ترسناک هستیم 

پایان هدف آخرخرداد