2733
2734

یه زن که از زندگی متاهلی که داره راضی نیست

بی پولی و بی کاری خودم و همسرم

پشت کنکوری افسرده که داره چاق هم میشه و دیگه تنها دلخوشیش ک خوش لباس بودنه هم نداره

بی انگیزه و خسته

نمیدونم از چی بگم

انگار با آرزوهام خیلی فاصله دارم

همش با خودم میگم لیاقتت این زندگی نبود

حس قربانی بودن رو دارم

حتی یک نفر دوست ندارم که راحت باهاش حرف بزنم یا حتی کسی که کمی درکم کنه ...

ازینکه صورتمو با سیلی سرخ نگه داشتم و تودار بودم خستم

ازینکه همش جوری رفتار کردم که انگار همچی اوکی و عالیه خستم واقعا

گیج و سردرگمم نمیدونم چ غلطی بکنم برای بهتر شدن

راهی که داریم میریم تهش قشنگه ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نشستی یک گوشه بدون هدف بدون کار منتظری کی دستتو بگیره؟ بلند شو تلاش کن خب زندگیتو بساز  منتظر ...

نمیدونم واقعا چ مرگم شده بزور از جام بلند میشم از زمین و زمان شاکیم همش دنبال مقصرم🥲

حتما به ی مشاور مراجعه کنین و نزارین افسردگی سایه باز کنه روی روزگارتون

دکترای تخصصی (ph.d) روانشناسی                           مشاور خانواده ،عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران                                                              شماره نظام: 58971
منم مثل خودت  دنیای ازدرد رنج که رو دوشم دنیای از ارزوهای دور دراز که بهشون نرسیدم تو اوج جوا ...

فکر اینکه بهشون نرسم دیوونم میکنه ولی هیچ حرکتی برای رسیدن بهشون نمیزنم هربار شروع کردم به درس خوندن ب نحوی خانواده و همسرم منو از درس دور کردن ناخواسته 

2740
فکر اینکه بهشون نرسم دیوونم میکنه ولی هیچ حرکتی برای رسیدن بهشون نمیزنم هربار شروع کردم به درس خوندن ...

عزیزم اول موفقیتت بزار تو اولویت 

حرف مردم برات مهم نباشه 

مردم خودشون برای زندگیشون دارن میجنگن ولی تورو دورمیکنن از ایندت رویات پس عاقل باش

❤️‍🩹 I`m ok 
نمیدونم واقعا چ مرگم شده بزور از جام بلند میشم از زمین و زمان شاکیم همش دنبال مقصرم🥲

خودتو مقصر بدون وقت گریه هم تموم شده بلند شو از همین الان برنامه برای ایندت بچین و عملی کن