2737
2734

تا کی باید سرم بالا باشه ؟؟؟

یک هفته است همش سربالا همه کارامو میکنم 

چشام دیگه چپ شدن 😁

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید

جشنواره ی جدید بانییی مد 😍

بزن لینک  زیر💋به خدا هک نمیشی به جون دخترم واقعیه

https://ruoz.ir/mspfr

وارد گرددددووونه شو و شانست رو امتحان کن 😍

من بیست میلیون برنده شدم یه سرویس قابلمه  و یه چرخ گوشت و جارو برقی وبا یه مانتو و شلوار و پک آرایش خریدم  مفت مفت 😍😍

شما هم شانست رو امتحان کن رایگان خرید کن پولداررررشو😇😇😇

می تونی مستقیم درخواست بزنی بیاد حساب بانکی😍

تازه فااال و طالع بینی هم داره به من گفت تابستون ماشین می خرم 😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوشگلی دردسر داره

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2731

عزیزم عادی باش 

اون همه نمیخواد سرتو بالا بالا ببری

بنده خودم یه عادتی دارم ،خدمتتون عرض می کنم :                  کتاب که می خوندم  برخی اوقات که به مطلب  جالبی که    می رسیدم کتاب رو ول می کردم. درست مثل کسی که دستش سوخته، هیچ یادم نمیره یکی دو سه ماهی با یه عده ای  از دوستان  بحثی داشتیم درباره‌ی که  در  جهان  و در طبیعت عدل هست یا نیست ؟ چون برخی این باور را دارند که از این دست بدی از اون دست می‌گیری و... وارد بحثش نمی خوام بشم،بنده هر چی نگاه می کردم اینو نمی دیدم.در یک کتابی که برای من مهم  بود یه جمله  دیدم : طبیعت  به قانون  ظلم حرکت  می‌کند من  این کتاب رو ول کردم و بعد که دنبالش  رفتم دیدم بله   دو سوم حیوانات  برای  یک روز زندگی باید یه حیوان دیگه  رو بکشن .و در دنیایی  که دو سوم موجودات برای یک روز زندگی  باید یه حیوان  دیگه بمیره صحبت  از عدل   معلومه  نفهمیدن  جهانه.         بنابراین  طبیعت  قانونش قانون ظلمه. تنها انسان که می‌تونه  عادلانه  عمل کنه و باید عادلانه  عمل کنه  و این تنها صفت و  امتیاز  من و شماست  به خاطر آزادی که داریم.   ولی اگه در بند طبیعت  بمونیم ما هم به همون اندازه  ظالمیم که بقیه موجودات  به دلیل اجبارشون ظالم هستن .🤍🌱دکتر هلاکویی 
سرتو ک نباید دیگ رو ب سقف بگیری😐 سرت در حالت عادی و معمولی باید باشه فقط. پایین نندازی زیاد همین& ...

واقعا؟؟؟ 

همش احساس میکنم میخواد بیوفته دماغم 😓 

همش سربالا راه میرم 

چیزی پایین پام باشه اصلا نمیبینم 

شوهرم هی وسایل جمع میکنه که یه موقع نیوفتم 😰 

تا کی باید نشسته بخوابم ؟؟؟

امروز میرم گچمو باز کنم کمردرد گرفتم با این خوابیدن 😑

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید
2740
نیوفته ؟؟؟😰

نه بابا راحت باش

بنده خودم یه عادتی دارم ،خدمتتون عرض می کنم :                  کتاب که می خوندم  برخی اوقات که به مطلب  جالبی که    می رسیدم کتاب رو ول می کردم. درست مثل کسی که دستش سوخته، هیچ یادم نمیره یکی دو سه ماهی با یه عده ای  از دوستان  بحثی داشتیم درباره‌ی که  در  جهان  و در طبیعت عدل هست یا نیست ؟ چون برخی این باور را دارند که از این دست بدی از اون دست می‌گیری و... وارد بحثش نمی خوام بشم،بنده هر چی نگاه می کردم اینو نمی دیدم.در یک کتابی که برای من مهم  بود یه جمله  دیدم : طبیعت  به قانون  ظلم حرکت  می‌کند من  این کتاب رو ول کردم و بعد که دنبالش  رفتم دیدم بله   دو سوم حیوانات  برای  یک روز زندگی باید یه حیوان دیگه  رو بکشن .و در دنیایی  که دو سوم موجودات برای یک روز زندگی  باید یه حیوان  دیگه بمیره صحبت  از عدل   معلومه  نفهمیدن  جهانه.         بنابراین  طبیعت  قانونش قانون ظلمه. تنها انسان که می‌تونه  عادلانه  عمل کنه و باید عادلانه  عمل کنه  و این تنها صفت و  امتیاز  من و شماست  به خاطر آزادی که داریم.   ولی اگه در بند طبیعت  بمونیم ما هم به همون اندازه  ظالمیم که بقیه موجودات  به دلیل اجبارشون ظالم هستن .🤍🌱دکتر هلاکویی 
واقعا؟؟؟  همش احساس میکنم میخواد بیوفته دماغم 😓  همش سربالا راه میرم  چیزی پایین ...

نشسته بخوابی!! 😐😐😐کی گفته باید نشسته بخوابی؟ 

تا هفته ی. اول بایذ دوتا بالشت بزاری ک سرت یکم بیاد بالا

و از هفته های بعدش تا یک ماه باید ب پهلو نخوابی

غضروف بینیت زیر پوسته ب این راحتیا نمیفته😂

من عمل بینیم افتاد وسط امتحانام 

مجبور بودم درس هم بخونم ولی چیزی نشد دماغم 

کاربری دست دوتا دوست مشترکه😇

😂😐مگ با چسب چسبوندن دماغتو ک بیفته

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                              سپاس یزدان دختری ایرانی ام/یگانه پرستم  اهورایی ام      بی نام تو وطن نیز نام و نشان نداردکوروش بزرگ♥️      چو غرش شیران گذشت و رفت عوعوی سگان شما نیز بگذرد
کجا بیفته، مگه خمیر بازی چسبوندن جای دماغت من ۱۴سال پیش عمل کردم، دو سه شب نشسته خوابیدم و تمام

واقعا؟؟

امروز رفتم گچشو باز کرد 

۱ هفته است که نشسته میخوابم ، به نظرت عادی بخوابم !؟

نشسته بخوابی!! 😐😐😐کی گفته باید نشسته بخوابی؟  تا هفته ی. اول بایذ دوتا بالشت بزاری ک سرت یک ...

وای فکر کردم گفتی بینیم وسط امتحان افتاد 😂😂😂

باشه امشب دراز میکشم 😁

2706