2737
2734
سلام دوست عزیزمن توی یه تاپیک دیدم که پسرتونومیبریدپیش دکترنعمت اللهی برای چشمش منم میخوام ببرمش پیششون میخواستم بدونم تشخیصشون کارشون ونوبت دهیشون چجوریه وچه روزایی هستن اگرامکان داره اومدید خوندید برام بنویسید مخصوصاازتشخیصش دست گلتم دردنکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الی جان ، من تشخیص ایشون رو قبول دارم .معمولا تماس بگیری برای یک هفته بعد نوبت میدن. اگر اشتباه نکنم روزهای فرد هم هستند مطب
بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن
2731
ولی اگر دنبال پزشک بهتر هستی ، توصیه می کنم هر جور می تونی از خانم دکتر گیتا غیاثی وقت بگیری.
بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن
2740
برای معاینات سنجش میبردم میگفتن سالمه تنبلی نداره ولی بردم اپتومتریست گفت استیگمات داره وبایددقیق چک کنم وقططره بریزم که من تصمیم گرفتم ببرمش چشم پزشک توتاپیکامیگشتم پست شمارودیدم گقتم ازتجربتون استفاده کنم واقعالطف کردی