2737
2734
عنوان

نوزادم چشمش ترشح داره

79 بازدید | 15 پست

یکم سرماخورده. 6 ماهه س. چیکار میتونم کنم واسش. تا فردا ک بتونم ببرمش دکتر

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

دکتر ب من گفته بود با جای دم داده تیره رنگ و خنک با منبه اروم چشمشو تمیز کن .از انتهای چشم اروم ب سمت جلوی جشم ،جلوی چشم میشه سمت بینی 

برای پسرم به حدی بود ک چشمش باز نمیشد 

انقدر قی میکرد ک میچسبید ب هم 

ناجور بود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دکتر ب من گفته بود با جای دم داده تیره رنگ و خنک با منبه اروم چشمشو تمیز کن .از انتهای چشم اروم ب سم ...

چشمش ورم هم داشت برا بچه من یکم ورم هم داره

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

پنبه رو با اب جوش استریل کن بذار خنک بشه . آروم ترشحات چشمشو پاک کن . ببرش متخصص چشم . من بچه م اینجوری شد .بردم دکتر اطفال.قطره نوشت چشمش بدتر شد . بردمش متخصص چشم با یک قطره ی معمولی زود خوب شد .

چشمش ورم هم داشت برا بچه من یکم ورم هم داره

بله 

هم داخلش قرمز بود 

هم ورم 

هم بشدت قی میکرد 

مدام در حال تمیزکردن بودم

وقتی میخابید انقدر قی میکرد ک خشک میشد و چشماش ب هم‌میجسبید 

2740
سرشم با پنبه داغ بذار ببند  سرشم چاییده  چای سرد شده هم امتحان کن

یعنی دستمال گرم سرش ببندم؟

بله  هم داخلش قرمز بود  هم ورم  هم بشدت قی میکرد  مدام در حال تمیزکردن بودم ...

اینم ازظهر اینجوری شده. باشه مرسی

پنبه رو با اب جوش استریل کن بذار خنک بشه . آروم ترشحات چشمشو پاک کن . ببرش متخصص چشم . من بچه م اینج ...

باشه عزیزم. معسی

پنبه رو بذار رو بخاری گرمش کن  بعد بذار رو سرش کلاه سرش کن  آتش سوزی درست نکنی یه جوری پ ...

باشه عزیز مرسی

2706