2752
2734
عنوان

کلاه...برداری اخاذی گر

110 بازدید | 6 پست

مواردی که میگم اصلا انسانیت ندارند و کاملا کلاه...بردار اخاذی گر تاجر هستن

۱_ دکتر افشین طاهری اعظم  ارتوپد بسیار دکتر بی وجدانی هست اصلا زیر بار اشتباهش نمیره   با عمل پا با اینکه ۱۸۰ درجه ب عقب میچرخید و مشخص واضح بود تازه پیش دستی هم میگیره اصلا سمت همچین دکتر گران تاجر بی وجدان نرید

۲_ دوم درمورد کار آنلاین آینوتی اصلا سمتش نرید بسیار چرت و پرت هست و فقط پولتون میره

۳_هر کار آنلاین در رابطه با استخدام جهت خرید ارزهای دیجیتالی مخصوصا ترون که کارشون پولشویی هست و اینطوری کارت بانکی مسدود و از شما شکایت میشه

۴)تولگیری اصغر آقا سمت ورامین که میگه تول درمیاره تول از دهن خودش درمیاره کاملا کار و حرفش دروغه

توجه کنید تولگیری وجود داره و کاملا صحیح هست امت کار ایشان قلابی هست ایشان فیک و سواستفاده گر این  حرفه هستند

و همچنین

خانم مسنی که سمت  جوانمرد قصاب شهر ری تولگیری انجام میده و به دروغ میگه تول رو رد کردم

خانم ترلگیر سمت تهران پارس خیایان صابریان ساختمان عمارت واحد ۱۹ هم به نام عذری قره جوهر که حتی  مردم از سمت دکتر طب سنتی به نام دکتر عزیز خانی به سمت ایشان  معرفی میشند و ایشان هم کارش دروغه فوت میکنه از دهنش آشغال بیرون میندازه

تمامی این موارد که گفته شد کاملا از کلاه....بردار و بی وجدان بودنشون اعتماد هست و در دامشان نیفتید.

🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

[QUOTE=325209970]واقعا حالم بد شد با این تول گیرا[/QUOTE

خیلی فیک و سو استفاده گر ازشون زیاده 

وگرنه چیزی به اسم تول و خروج تول هست اما تقلب و فیک و کلاه.....بردار و سواستفاده گر از این حیطه زیاده