2752
2734
عنوان

بزارم دخترم گوشی بخره؟🤥

| مشاهده متن کامل بحث + 2690 بازدید | 131 پست
آره منم اینو شنیدم ،مشاور میگفت بچه به حرف زشت که پدرش تو خونه میگفت رو شنیده ،بعد سرچ کرده وبچه کلی ...

هیچوقت یادم نمیره. کلاس چهارم بودم تو گوگل سرچ کرده بودم مدل مو کوتاه. یهویی خیلی بی مقدمه عکس یه دختر پسر لخت برام اورد. منم بچه بودم اصلا داغون شدم احساس گناه و بدبختی میکردم برای همین میگم گوشی رو هیچ جوره نمیتونی جلوشو بگیری🥴🥴🥴

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من همسنش بودم گوشی مامانمو استفاده میکردم با اینکه نظارت داشت 

اما بعد چندین سال هنوز میگم

گوشی منو بدبختتتتتتت کرد. کاش بهم گوشی نمیداد 

کاش سخت گیری میکرد 

کاش یجوری میترسوندم که سمت گوشی نمیرفتم…

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟
آره منم اینو شنیدم ،مشاور میگفت بچه به حرف زشت که پدرش تو خونه میگفت رو شنیده ،بعد سرچ کرده وبچه کلی ...

از اینم سادهتر 

بچه ها تو مدرسه گفتن فلان بازیگر سی ک س پک داره اومده سرچ کنه ببینه چیهیه حرفو اشتباه تایپ کرده و...آخرشم واضحه

دبیر🌱

من دخترم 17 سالشه براش نگرفتم گفتم هر کاری داری با گوشیه من انجام بده 

سن حساسین عقلشون دست هورموناشونه از دوستاشون هر چی بلد نباشن یاد میگیرن.... تازه گوشیه خودتم میدی دستش باید حواست باشه چون بچه ها خیلی زبل شدن دختر دوستم رو گوشیه مامانش ماشین حساب مخفی داشت یعنی به ظاهر ماشین حساب بود ولی کلی برنامه توش داشت که کسی خبر نداشت و متاسفانه خیلی آسیب دید

عزیزم  ولی نظارت داشته باشه مادرش چه کار میتونه انجام بده؟

حرف شما کاملا درسته❤

ولی من دارم احتمالات دیگه رو هم میگم چون با چشم خودم دیدم نمونه اشو اینو میگم 

بعد از چند وقت احساس مالکیت رو گوشیش میگیره و دیگه حتی اجازه نمیده مادر و پدر کنترلش کنن و ۹۹ درصد مواقع بخاطر همون دوستاییه که درست نیستن  

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم آرایشی داشتید ریپ بزنین😁💄🍒💅دخترممممم پروفم طنزه🦋 کاربر محترم نظر من خطاب به استارتر هست پس اگه مخالفی سکوت کن و رد بشو👏😑اگه توهین کنی مطمئن باش سکوت نمیکنم جواب برای بی ادبا زیاد دارم و همتونو حریفم😂🗡🗡آقایون درخواست ندید😑
عزیزم بچه های الان گودزیلا هستن ها برن مدرسه دوستاشون تحریک کنن وگوشی هاشون حرف بزنن تمومه دیگه

من خودم بچه ی همین  دوره هستم 

حتما یه چیزی میفهمم که دارم میگم 

در صورتی که من همیشه خودم بهتر از بقیه می فهمیدم 

سواد رسانه ای چیه و  درست از گوشی استفاده کردم 

بازم  میگم نههه 

الکی اسم  نزارید رو بچه ها 

گود زیلا چیه 

وقتی تو سن ۱۳ سالگی وارد مسائل جنسی شدن 

بدون آگاهی 

دیگه نمی گی  گوشی بگیرید 

اول سواد رسانه 

و هیچ  روانشناس

آدم عاقلی نمیاد تو این سن به بچه گوشی  داشتن توصیه کنه

حرف شما کاملا درسته❤ ولی من دارم احتمالات دیگه رو هم میگم چون با چشم خودم دیدم نمونه اشو اینو میگم& ...

میدونی

الان وقتی گوشی نداشته باشه دوستاش بیشتر تحریک میکنن قطعا 

و این باعث میشه دیگه نشه جلوی این بچه رو یکم بعد گرفت

الان پسر من گوگل میره من میفهمم. خیلی راحت میشه کنترل کرد

شاید همع کنترل شمارو روی بچه شون نداشته باشن...شاید از نظر خودت کنترل میکنی چون بچه ها زرنگن و در نهایت نه از این ور بام باید افتاد نه اون ور...زیادی سهل گرفتن به بچه ها آسیب میزنه

من فرهنگیم یه ساعت پیش مشاور اداره میشینم مغزم از حرفاش منفجر میشه🙂

دبیر🌱
من خودم بچه ی همین  دوره هستم  حتما یه چیزی میفهمم که دارم میگم  در صورتی که ...

عزیزم

اولا اینکه 

شما که هم نسلشی بهتر باید بدونی که وقتی دستیابی به چیزی نداشته باشن خودشونو به آب و آتیش میزنن و هر کاری از دستشون بر بیاد انجام میدن

دوما

همون دوستای نابابی که ازش حرف میزنی

بدون گوشی هم میتونن رو طرف رو آگاه کنن

همه چی بستگی به اون طرف داره همینننننن 

شاید همع کنترل شمارو روی بچه شون نداشته باشن...شاید از نظر خودت کنترل میکنی چون بچه ها زرنگن و در نه ...

میگم که فرهنگ و تربیت خانواده مهم است که چطوری بچه ها رو روشن کنیم و اینقدر پدرو مادر باید با بچه ها دوست باشند که بچه بدون ترس همه چیو بگه

پسر قشنگم و دختر نازم همه انگیزه من شما دوتا هستید
همون تلگرام کافیه بره گروه های مختلف یه پرو کسی وصل شه کانالای ناجور بیاره 

دقیقا

متاسفانه گاهی بدجور روی موضعمون پافشاری میکنیم و نمیخوایم قبول کنیم اشتباهمون رو

من هرروز یه چیزایی جلوی چشمم هستن که کل روز سردردم به والدین هم میگی قبول نمیکنن اصصصصلا...صدجور بهانه و 😑😑😑

دبیر🌱
2706