2733
2739

۶ ساله اقدامم و باردار نمیشم هم راه سنتی رفتم هم دارویی هیچکدومش جواب نداده دکتر گفت فقط ای وی اف سنمم ۴۲ ساله

خودم تنبلی تخمدان و همسرم اسپرماش ضعیفه

اگه بیمارستان دولتی تو تهران می‌شناسید معرفی کنید خودم شهرستان هستم

ببین تبم ما حتی نیازایی های ۱۵ ساله درمان کرده با مدرک بدون

دارو و قرص شیمیایی و مشاوره رایگان توسط اساتید بین المللی 

اگه میخوای خیلی سریع 

بدونی بیماری های بدنت چیه

عکس زبانت رو بفرس سونوگرافیت رو بگیر

سونوگرافی بدن با زبان شناسی

برای #پاکسازی #اصلاح مزاج #سلامتی 

اگ میخوای لاغر بشی یا چاق بشی 

اگ از بیماری هات خسته شدی 

یا میخوای تشخیص بدی مشکلاتت چیه 

مشاوره

سونو گرافی کامل بدن توسط اساتید بین المللی طب سنتی به صورت رای.گان

و پیشنهاد انواع پک برای هرنوع بیماری که فکرش کنید(به جز بیماری های ارثی و ژنتیکی)

⚡⚡⚡جالبه بدونید تیم ما از بیماری سرطان تا نازایی های بیش از ۱۵ سال رو درمان کرده⚡⚡⚡

حتی افسردگی های شدید

بدون هیچ قرص شیمیایی

درمان چاقی ، لاغری ، لک ، چروک ،فشار خون ،غلضت خون و.......

انواع پکیج متناسب با بیماری شما با پیگیری های مکرر و دادن برنامه رای.گان

پیام بدید تا توی ک.انال ایتا عضوتون کنم رضایت ها و محصولات(انواع چای،انواع دمنوش،روغن،دانه ها،قهوه،هات چاکلت و...) رو ببینید

09395784921

پیام بدید راهنماییتون کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شرنده فقط ی سوال دیگه من از شمال باید بیام تهران بنظرتون چند بار باید بیام و برم

من شریعتی برای کار دیگه ایی رفته بودم اونجا مراجعه کننده میومدن برای ناباروری پیش این دکتر البته دکترای دیگه هم هستن اسمشونو نمیدونم شما باید کم کم برلی اولین بار بیایی یعنی 7 صبح بیمارستان باشی تا بهت نوبت بدن فکر کنم اینترنتی هم نوبت بگیری گوگل سرچ کن ببین شماره یا سایت نوبت دهی داره 

2740

اسی میشه جواب بدی موهات تو کرونا ریخته بود .بعدش چندماه تخم مرغ و روغن زیتون زدی  ؟ و هفته ای چندبار ؟ و هربار چندساعت رو سرت میموند میشستی ؟ بجز این ماسک موای دیگه ای هم زدی بگو چیا زدی و هفته ای چندبار ؟

بجز این مارک امپول بیوتین و دکسپانتولت هم بگو لطفا ؟؟