2733
2734

صبح بیدار شدم دیدم یه لایه از بیرون پنجره کامل یخ زده طبق معمول 

مدرسه دخترم هم پیام دادن که به خاطر سرمای هوا امروز اختیاریه

یاد خودم افتادم که تو لررررز و یخ زمستون مجبور میشدم پاشم برم مدرسه 😩

نشستم یکمی فیلم ببینم که غرق شدم تو فکر و خیال و دلتنگی

چقدر دلم میخواست الان کنار خانوادم میبودم

یه آن به خودم افتخار کردم که تک و تنها دو تا بارداری رو گذروندم و یه دخترک نوزاد رو تا اینجا رسوندم 

گاهی وقتا فکر میکنم ما به چه قیمتی مهاجرت کردیم ؟

به قیمت ندیدن جواهرای زندگیمون ؟

چقدر دلگیره صبح جمعه ی زمستونی ما ...

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Second Baby is loading 👶🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بله...امروز شهر ما هم همین اوضاع را داشت. ١٩ درجه زیر صفر و افتابی. فردا هم همینه وضعیت و از یکشنبه خیلی بهتر میشه...

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
فعلا که ارزوی ما شدا مهاجرت  منم از صبح برای اینکه گیر کردم تک این‌ جهنم  و مهاجرت جور نم ...

ارزوی منم بود

تنها مشکلم خانوادمن

وگرنه به هیچ حاضر نیستم یه روز هم ایران زندگی کنم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بله...امروز شهر ما هم همین اوضاع را داشت. ١٩ درجه زیر صفر و افتابی. فردا هم همینه وضعیت و از یکشنبه ...

شما سوئد بودین عزیزم ؟

قبلا حس میکنم صحبت کردیم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
کانادا عزیزم مونتریال 

وای خوشبحالتون...آرزوم اینه بتونم یروز اونجا زندگی کنم...ببخشید شما از شهریه ها و کلا روند پذیرش کالج ها و دانشگاه های کانادا اطلاع دارین؟

کاربری دست دوتا دوسته😁رهام و برای چندمین باررر تعلیق میشم🤦‍♀️🥲آخرشم مجبور شدم با شماره دوستم بیام که اونم از اینجا بدش نیومد😂
وای خوشبحالتون...آرزوم اینه بتونم یروز اونجا زندگی کنم...ببخشید شما از شهریه ها و کلا روند پذیرش کال ...

چه رشته و چه مقطعی ؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه رشته و چه مقطعی ؟

من واقعیتش پشت کنکورم...هدفم چه واسه اینجا چه کشورای دیگه رشته های پیرا مثه پرستاری است و البته دندون و دارو..مهندسی شیمی ام همینطور...

کاربری دست دوتا دوسته😁رهام و برای چندمین باررر تعلیق میشم🤦‍♀️🥲آخرشم مجبور شدم با شماره دوستم بیام که اونم از اینجا بدش نیومد😂
2706