2733
2734

خانمها لطفا راهنماییم کنید خسته شدم

یه دختر دو سال و نیم دارم که خیلی فضول شده  خیلی بهونه گیری میکنه وقتی کسی بیاد خونمون دنبال ش گریه میکنه که باید باهاش برم  یا تو خونع کل کابینت ها رو باز میکنه هر چی وسیله هست داخل شون در میاره  یا لباس داخل کمد ها رو میریزه و میگه باید لباس هام زود زود عوض کنی دیگه خسته شدم  همش بهونه بیرون رو میکنع 

من خیلی دوستش دارم ولی تازگی ها صبرم خیلی داره کم میشه گاهی سرش داد میزنم ولی باز بدتر میکنه  باباش هم خیلی دوسش داره اما با این رفتارهاش داره صدا اونم درمیاره میترسم دخترم  از من و پدرش زده بشه از طرفی نمیدونم چکار کنم که یه کم آروم تر بشه  شما بگید چه طور باهاش حرف بزنم چه کار هایی براش انجام بدم که  سرگرمش کنم 

خیلی ناراحتم  من دلم نمیاد دخترم  تو محیطی بزرگ بشه که  بعدا اعتماد به نفسش از بین بره دلم میخواد یاد بگیرم که بتونم باهاش صمیمی بشم 

اگه میخوای خیلی سریع 

بدونی بیماری های بدنت چیه

عکس زبانت رو بفرس سونوگرافیت رو بگیر

سونوگرافی بدن با زبان شناسی

برای #پاکسازی #اصلاح مزاج #سلامتی 

اگ میخوای لاغر بشی یا چاق بشی 

اگ از بیماری هات خسته شدی 

یا میخوای تشخیص بدی مشکلاتت چیه 

مشاوره

سونو گرافی کامل بدن توسط اساتید بین المللی طب سنتی به صورت رای.گان

و پیشنهاد انواع پک برای هرنوع بیماری که فکرش کنید(به جز بیماری های ارثی و ژنتیکی)

⚡⚡⚡جالبه بدونید تیم ما از بیماری سرطان تا نازایی های بیش از ۱۵ سال رو درمان کرده⚡⚡⚡

حتی افسردگی های شدید

بدون هیچ قرص شیمیایی

درمان چاقی ، لاغری ، لک ، چروک ،فشار خون ،غلضت خون و.......

انواع پکیج متناسب با بیماری شما با پیگیری های مکرر و دادن برنامه رای.گان

پیام بدید تا توی ک.انال ایتا عضوتون کنم رضایت ها و محصولات(انواع چای،انواع دمنوش،روغن،دانه ها،قهوه،هات چاکلت و...) رو ببینید

09395784921

پیام بدید راهنماییتون کنم

عزیزم همه رفتارهای بچت عادی هسش شما باید خودتو هم سنش کنی

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

در مورد رفتارهای بچه ها رِنج سنی دخترت مقاله و کتاب بخون ...برو پیش مشاور کودک

اگر روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون‌هایی که توی زندگی بیشتر از همه رنج کشیدن. رنج! نه به منزله غم. که غم هم میتونه شکلی از رنج باشه. رنجی که به معنی رشد و رسیدن به نورِ امید وسط تاریک ترین روزهای زندگیشون باشه. اون آدم‌ها شاید زیاد کتاب نخونده باشن. شاید سواد زیادی نداشته باشن. شاید پولدار نباشن. ولی عمیقن. انسان های عمیق رو دوس دارم. اینکه حتی با سکوتشون هم حرف های زیادی دارن. اگه یه روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون آدمایی که با رنج قد کشیدن ...

منم یه پسر همسن دختر شما دارم ک همینطوری بهانه گیر شده

مشکلشونم واضح اونا دیگ بزرگ شدن و احتیاج به بازی و همبازی دارن انرژیشون او خونه تخلیه نمیشه و ماهم همبازی خوبی براشون نیستیم

سعی کن ببریش خانه بازی هفته ای دو سه بار و کلا جاهایی ک با بچه ها بتونه بازی کنه خودتم بیشتر باهاش بازی کن بازی های هیجانی

خدایا ممنونم که همیشه حواست به منو خانوادم هست💞 

ببرش پارک و شهر بازی انرژیش تخلیه بشه یه تایمی از روز باهاش بازی کن طبیعی هست دیگه بچست تازه دختر من کسی میومد وسایلشم جمع میکرد میگفت منم میرم چون تنها بود الان خوب شده دیگه

خسته تر از آنم که بگویم به چه علت.‌‌..

پسر من ۱۵ ماهشه و دقیقا همینجور که گفتی من سعی میکنم حواسش رو به چیز دیگه پرت کنم و تا اونجا که میشه محیط رو امن کنم و زیادم به ریخت و پاش هاش حساس نباشم

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
حق داری اما اون بچه گناهی نداره ازتو کتک بخوره....روزا ببرش پارک.منم ی دختر یه ساله داره واقعا اذیت ...

خوب عزیزم منم اینجا خیلی با کسی رفت و امد ندارم پارک هم فعلا هوا سرد ببرم بدتر مریص میشه  پس من چه کار کنم 😭

عزیزم من پسرم هجده ماهشه  سفره که میندازم نباید بشقابامون رو بگیریم دستمون تا ته خونه پره غذا میشه یکسره تو کابینت هست لباس کشوهارو می‌ریزه بیرون و می‌ره همش میکوبونو به تلویزیون بازم بگم یا بسه  

مادرم جای خالیت همیشه همراه من است بعد از تو خندیدن سخت که نه غیر ممکن شد کاش بودی تا دستانت را میگرفتم و دیگر رها نمی کردم دلم برایت تنگ است االهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 

سلام فدات منم دارم میگن بهتره در برابر گریه هاش و بهونه هاش عکس‌العمل نشون ندید خودش خسته میشه ..خیلی سخته اما شدنیه ...من دوتا برزگام هر چی میخواستن یا لج میکردن میزدم به بی خیال یک ماه در برابر گریه هاشون هیچ کار نمی‌کردم خوب شدن ...سومیم ولی از اول آرومه با حرف زدن باهاش قانع میشه

خدا میبیند همین کافیست......

پسر منم دنبال مادربزرگش راه میفتاد،منم با خنده و شوخی، میگفتم بهش،پسرجون الان دیگه نخود نخود شده، یعنی هرکی باید بره خونه خودش،،

بعد کم کم اوکی شد طوریکه خوابش میومد میگفت نخودنخود نشده برن، خودمونم مهمونی میرفتیم تهش می‌گفتیم الان وقته نخود نخوده

امتحان کن

من یه دختر ۷ساله کلاس اولی دارم ویه دختر ۱ساله حالا تصور کن دارم ب کلاس اولی درس میدم دختر کوچیکه رو دفتر وسط ما نشسته صدا انداخته تو صدای ما هرچ هن ما میگیم موقعه درس اونم میگه بعد ک مثلا درس تموم میشه من میرم غذا درست کنم اون جلوتر ازمن رفته کل کابینت هارو  میریزه بیرون همین الانم داره کاغذ میخوره دارم ازش میگیرم

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه