2733
2734
عنوان

خانواده شوهر

179 بازدید | 15 پست

سلام دوستان. یه سوالی دارم دلی لطفا بدون جبهه پاسخ بدین خیلی مهمه. من قبل از اینکه نامزد کنم میدونستم این چیزو ولی بهش دقت نکردم. بعد نامزدی با خانواده نامزدم یه سری مشکلات داشتم . انگار اخلاقای خیلی خاصی دارن و از هر کاری ساده ای که بدون منظور انجام میدادم برداشت بد میکردن انگار خودشیفتن خیلی. خیلی دعواهای بدی هم بینمون چند بار رخ داده. داشتم چند وقت پیش با همکارم صحبت میکردم که براش تعریف کردم تو نامزدی جز دایی نامزدم کسی از سمت اونا نبود‌ چون با همه قطع رابطه ان.( حتی با مامان بزرگ های نامزدم) همکارم گفت این خیلی موضوع مهمیه باید دقت میکردی وقتی باهاشون ابنقدر به مشکل خوردی اونا هم با همه قطع رابطه ان حتما مشکلی دارن. به نظرتون همینطوره. با همین دایی هم قطع رابطه بودن چند سالی هست ک اشتی کردن. پدرشوهرم، مادر پدرشو ۱۰ ساله کلا گذاشته کنار، مادرشوهرمم با خواهراش قطع رابطس ولی به مامانش سر میزنه ولی پدرشوهرم با مادرخانمشم قطع رابطس جدا از اینا با همه فامیلا هم همینطور... اینو تو دوستی نامزدم بهم گفته بود ولی یه جوری تعریف میکرد ک اونا مقصرن و اونا یه بدی هایی کردن. ولی همکارم میگه هیچکی نمیاد بگه ک ما بدیم ما با هیچکی نمیسازیم... یا حتی نامزدم میگفت مامان بابام ینی مادربزرگش خیلی بداخلاقه حتی مامانمو میزد اوایل ازدواج . به نظرتون باید شک کرد؟ ینی امکان داره یه درصد اینا مقصر نباشن و واقعا کسایی که باهاشون قطع رابطه کردن مقصر باشن؟ یا ن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه نمیشه همه دنیا بد باشن فقط اینا خوب 

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

خانواده شوهر منم با همه قطع رابطه بودن

الانم از وقتی ما ازدواج کردیم با ماهم یکی در میون قطع رابطه هستن

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

بنظرم همه ی اهل خانواده مقصرن،خانواده شوهر منم یه جورایی این شکلی هستن حالا ن ب این شدت 

اما مادرشوهرم دوس داره فقط با خانواده خودش رفت و آمد داشته باشه 

اوایل ازدواجم با ۹۰درصد خانواده شوهر قهر بود 

اما الان بچه هاش نمیزارن ، تو عروسی خواهرشوهرم کسی از فامیل باباش نبود ،اما شوهر من برا عروسیمون همه رو دعوت کرد و باهمه آشتی کردن … 

ولی الان متوجه شدم مقصر دو طرف بودن فقط مادرشوهر من نبوده یا اونا 

هر دو به هم نیش میزنن

بی عشق زیستن را …                                                جز نیستی چه نام است ….                                                                                    :🫀🤍                          ✨۱۴۰۰/۹/۱۶💫۰۱:۵۶:48✨
نه دیگه قشنگم نمیشه که همه ایراد داشته باشن و اینا فقط خوب! رابطشون با همسایه‌ها و‌ دوستاشون چط ...

فقط با یه همسایشون که زن و شوهر خیلی آرومی هستن در ارتباط صمیمی هستن با بقیه همسایه ها تو محل میبینن فقط سلام علیک میکنن. خود نامزدم که دوستی نداره فقط همکارشه که تو محل کار حرف میزنن بیرون از کارش دوستی نداره. کلا هم فقط میره سرکار میاد خونه فقط با خودم بیرون میرفت. واسه دخترشون هم خودشون دومادشونو انتخاب کردن یه آقای خیلی آروم . منم وقتی دوست بودم با نامزدم عکسمو دیده بود چون حس میکرد آرومم همه میگن البته بخاطر همین تائید کرده بودن ولی تو نامزدی یه سری مشکلات ک پیش اومد بلاخره نظرمو گفتم یا مخالفت کردم بهشون برخورد و حتی گفتن تو که تا الان ساکت بودی...

فقط با یه همسایشون که زن و شوهر خیلی آرومی هستن در ارتباط صمیمی هستن با بقیه همسایه ها تو محل میبینن ...

یکم سخته دیگه، ولی خب الان مهم همسرته برات. ببین تو شرایط سخت و مشکل‌دار الویتش بین تو و خانوادش کیه.. 

2706