2752
2734
عنوان

کلاهبرداری کمک

136 بازدید | 12 پست

بچه ها کسی میدونه چجوری به پلیس فتا شکایت کنم?

وارد وبسایت شدم، زدم روی لینک دانلود جزوه،نوع اپراتور رو خواست،انتخاب کردم، بعد دیدم از طرف من ب ده تا شماره پیامک یه کد رو فرستاده، موندم چیکار کنم، با شماره پلیس فتا تماس میگیرم جواب نمیدن

ساکت باش اگر کل داستان رو نمیدونی💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به همه اون شماره ها هم همین الان زنگ بزن بگو روی کد نزنن اگه نمیتونی زنگ بزنی پیام بذار حتماااا

شماره ها بنظر موبایل نیست،موندم دیگه

به شماره های تو گوشی تو پیامک داده؟؟

نه شماره های من نیست، خواستم بهشون پیام بدم ک روی کد نزنن، پیامک به این شماره ها نمیره، نمیدونم مثلا یکیش اینه، ۳۵۳۸۹...۹۷۹۵

نه شماره های من نیست، خواستم بهشون پیام بدم ک روی کد نزنن، پیامک به این شماره ها نمیره، نمیدونم مثلا ...

فکر کنم ایران نیستن حتما به پلیس فتا بگو ممکنه پای صاحب خط به یه کار خلاف باز کرده باشه همین پیامک ها

فکر کنم ایران نیستن حتما به پلیس فتا بگو ممکنه پای صاحب خط به یه کار خلاف باز کرده باشه همین پیامک ه ...

مرسی، فک کنم هک شد گوشیم😑