2733
2734
عنوان

حاجت داری بیا

206 بازدید | 41 پست

اللهم عجل لولیک الفرج ۱۴مرتبه بگو بعدش حاجت هاتو از امام زمان <عج> بخواه که واسطه بشن از خدا خواسته هاتون بگیره ان شاءالله اگه ب صلاحتون باشه حاجت روا میشید 

هرکس انجام داد پست بزاره واسش صلوات بفرستم 

مرسی عزیزم

‏من بوسیدم‌ گذاشتمت کنار، ولی میشه یه بوس دیگه بدی  ؟                                                       سنجابه تو عصر یخبندان به بلوط رسیدش‏من تو عصر ارتباطات هنوز به زید نرسیدم  

انجام دادم گلم

«اللَّهُمَّ أَنْتَ عُدَّتِی إِنْ حَزِنْت...»                                   خدایا،                                                                          تو تمام دلخوشیِ منی زمانی که اندوهگین شوم...               .                                                                                من پریشان رقیه  🕊🌿                                                  #اللهم عجل لولیک الفرج

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

التماس دعا عزیزم

عاقبت بخیربشی

برا ظهور سه صلوات بفرس.‌     اللهم صل علی محمد و ال محمد        اللهم عجل الویک الفرج        اللهم الرزقنا توفیق الشهادت.     التماس دعای فرج و شهادت
2728
2740

اللهم عجل لولیک الفرج

اللهم عجل لولیک الفرج

اللهم عجل لولیک الفرج

اللهم عجل لولیک الفرج

اللهم عجل لولیک الفرج

اللهم عجل لولیک الفرج

اللهم عجل لولیک الفرج

اللهم عجل لولیک الفرج

اللهم عجل لولیک الفرج

اللهم عجل لولیک الفرج

اللهم عجل لولیک الفرج

اللهم عجل لولیک الفرج

اللهم عجل لولیک الفرج

اللهم عجل لولیک الفرج

دوستان میگن اگه هر حاجتی از خدا خواستی توی طول زندگی ولی حاجت نگرفتی اون دنیا خدا بختطر اینکه خواسته ت رد کرده انقد عوضش میده که میگی کاش هیچ جدم از خواسته هام تو دنیا براورده نمیشد

اینو میگم برا وقتایی که حاجت نمیگیریم بی نصیب نمیمونیم 

2706