2752
2734
عنوان

دوستان لطفا🥺

38 بازدید | 6 پست

سلام دوستان

من۸ماه ازدواج کردم کاملا سنتی و انتخاب خانوادم بود منم خودم کسیو دوست نداشتم و اون موقع دیدم خانواده و پسر خوبیه قبول کردم 

ولی توی این۸ماه۱۲کیلو کم کردم یعنی هرکس میبینتم میگه اذیتت میکنن میگم نه همش دروغ میگم خانوادش چقدر دخالت میکنن بکنار حتی خالش با مسائل خصوصی و مغذرت میخوام با زناشویی ماام کار داره

پسره هم به شدت بد گمونه و خیلی به حرفش خانوادشه

هرکاری و هرجوری میکنم درست نمیشه به خودکشی فکر کردم ولی گفتم بعد از من باز ازدواج میکنه پس من چرا زندگی خودمو خراب کنم دوستان اگه بخام طلاق بگیرم چطور میتونم جهیزیمو بگیرم بعضی هاشون فاکتورشونو نمیدونم چیکار کردم راهی هم بجز طلاق یا خودکشی ندارم

بهشم که فکر میکنم قلب درد میکنه وسایلی که با عشق خریدم الان به فکر جمع کردنشونم

دوستان بارها قهر کردم منطقی حرف زدم اصلا درست بشو نیست و بشدت رفیق بازه فکر کنید اگه من قراره باشه بمیرم بین من و رفیقش انتخاب میکنه من بمیرم 

حتی اجازه نمیده تا در خونه برم توی فامیلا با بیشتر فامیلای ما قطع رابطه کرده 

وسیله ب درک.ببین اگه آدم نمیشه خودتو عذاب نده

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم
وسیله ب درک.ببین اگه آدم نمیشه خودتو عذاب نده

من بابا ندارم مامانم واسه اینکه نگن پدر بالای سرش نبود بهم طعنه نزنن کل جهزیزیرو خودش خرید حتی بزرگاهم وضعمون معمولیه زورم داره این همه عذابم دادن وسایلمم ببرن منم مهریه طلا و هرچی که اینا دادن میدم بهشون

من بابا ندارم مامانم واسه اینکه نگن پدر بالای سرش نبود بهم طعنه نزنن کل جهزیزیرو خودش خرید حتی بزرگا ...

خدا رحمتشون کنه. دست مامانت درد نکنه.

از طرف دادگاه کارشناس میاد صورت برداری میکنه، نگران نباش

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم
2731
خدا رحمتشون کنه. دست مامانت درد نکنه. از طرف دادگاه کارشناس میاد صورت برداری میکنه، نگران نباش

ممنون عزیزم رفتگانتون انشاالله شما خوشبحت باشین

فاکتور یخچال دارم با لباسشویی ولی تلویزیون نه

ممنون عزیزم رفتگانتون انشاالله شما خوشبحت باشین فاکتور یخچال دارم با لباسشویی ولی تلویزیون نه

اونجایی ک خریدین سر برگ داره حتما