2733
2734
باید سریع بره دارو بگیره برلی سقط جنینا رشدشون ممتوقف شده و ب عبارتی سقط فراموش شده اگه مادر عجله نک ...

سلام عزیزم خوبی خواهرم میگه حالت تهوع هم هنوزقطع نشده ودیروزنون روغنی خوردم که بعدازخوردنشون حالت تهوع گرفتم وبالاآوردم ولی ترشحاتش ازش میومدتااینکه دیشب همراه ترشحاتش خون بودولی فقط همون دیشب دیگع کلاتاامروزهیچی نیومده میگع شایدلقاحم دیربوده وگه قراربودسقط بشن دیگه تاالان خونریزیم زیادمیشدنه قطع بشه

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان سونو رو دوباره دیدم پشت ساک اول هماتومه احتمالا بزودی میافته ب خونریزی

ببخشین اینکه دوساک متفاوت یعنی جنسیت متفاوته؟؟ 

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
2731
همون سر ۱هفته سونو رو تکرار کنه بمظرمن ک پوچن

الان چون این خونودیده چهارشنبه راضی شدبیادسونوکنه

ببخشین یه سوال دیگه شمامشکلی داشتین که سه تاسقط فراموش شده داشتین وخونریزیتون ازکی شروع شدهمشون خودش ...

یکی ۱۵ هفته رفتم تا ۷ هفته بیشتر رشد نکرده‌اند.

یکی ۸ هفته برای قلب رفتم رشدش خوب بود و قلب داشت ولی بد از ۱ ماه یعنی ۱۳ هفته درد و لک و خونریزی شروع شد و فهمیدم ۹هفته رشدش متوقف شده.

یکی هم مثل دوست

شما ۹هفته رفتم تا نزدیک ۶ هفته رشد کرده بود ولی لک و خو نریزی نداشتم و بعد از چند روز افتادم به خونریزی و سقط شد.

در واقع سقط فراموش شده همین تو قف  رشد جنین بدون هیچ علامتیه.

مال من به خاطر غلظت خون بود که خون به جفت نمی‌رسید و جنین هز بین میرفت.

اتفاقا سر دخترم که سالم دنیا اومد از روز اول تا ۳ ماه لک و درد و خو نریزی داشتم ولی سر سقطام  ۲ روز لک و بعدو  خونریزی ناگهان شروع می‌شد و همون روز هم سقط میشد 

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش زندگی برعکس شروع میشد ...پیر به دنیا میومدیم با یه عشق جوون میشدیمآخرشم یه شب تو بغل مادرمون میمردیم...
سلام عزیزم خوبی خواهرم میگه حالت تهوع هم هنوزقطع نشده ودیروزنون روغنی خوردم که بعدازخوردنشون حالت ته ...

اگه لقاح دیر اتفاق می افتاد باید بی بی هم همون ۲ هفته دیرتر مثبت میشد.

من سر یکی از بارداریم  ۳ هفته اختلاف داشتم ولی بی بی هم همون ۳ هفته بعد از تاخیر پریود مثبت شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش زندگی برعکس شروع میشد ...پیر به دنیا میومدیم با یه عشق جوون میشدیمآخرشم یه شب تو بغل مادرمون میمردیم...
الان چون این خونودیده چهارشنبه راضی شدبیادسونوکنه

سونوی کنتر ل رو برای همه می‌نويسن برای اطمینان .

با اولین سونو که مجوز سقط نمیدن.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یکی ۱۵ هفته رفتم تا ۷ هفته بیشتر رشد نکرده‌اند. یکی ۸ هفته برای قلب رفتم رشدش خوب بود و قلب داشت ول ...

سقطات دردناک بودبعدازسقطات بچه ی سالم آوردی به خاطرغلظت خون دارومصرف کردی؟ 

امروزصبح خونریزیش شدیدشدبعدرفت سونوبچه هافقط یکی دورروزسنشون ازسونوی قبل بیشترشده دیگه دکترسونوگفته ایناسقط میشن الانم که خونریزیت شدیده دیگه سقط میشن نمی مونن الان دکترنرفت داره داروگیاهی استفاده میکنه دعاکنیدسقظ بشن خیلی ازرفتن به زایشگاه میترسه براش بدتعریف کردن استرسش زیاده

سقطات دردناک بودبعدازسقطات بچه ی سالم آوردی به خاطرغلظت خون دارومصرف کردی؟ 

دردش شبیه پریودی ولی شدیدتره.

اگه تو خونه سقط کرد بعد از اولین پریودی بره سونو تا بقایا باقی نمونده باشه.

من بعد از سقطام ۲ تا بچه اوردم . البته از روز مثبت شدن بی بیم هپارین زدم و آسپرین خوردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همون سر ۱هفته سونو رو تکرار کنه بمظرمن ک پوچن

سلام عزیزم سونوی امروزش روفرستادم اینجاببینش به نظرت بزرگترنشدن

دردش شبیه پریودی ولی شدیدتره. اگه تو خونه سقط کرد بعد از اولین پریودی بره سونو تا بقایا باقی نمونده ...

عکس سونوی امروزشوببین یکم بزرگترشدن چراشوهرش گفته داری قتل میکنی

عکس سونوی امروزشوببین یکم بزرگترشدن چراشوهرش گفته داری قتل میکنی

ببین اگه جنینها سالم بودند حداقل باید به اندازه ی همون ۷ روز رشد می‌کردند.

من تجربه ی این سونوها رو داشتم.

مال منم همینجوری بود.

یعنی علاوه بر اینکه با تاریخ پریود همخوانی نداشت مثلا بعد از یک هفته، اندازه ی ۲ روز رشد داشت.

ولی بالا خره سقط میشد.

1
5
10
15
20
25
30
35
40