2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکیش تو۵ هفتگی دیگه رشد نکرده یکیش توشیش هفتگی

امیدی هست

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  

اگه پریودهاش نامنظم بوده ،امکان اینکه تخمک گذاری و لقاح دیر اتفاق افتاده باشه هست.

مخصوصا اگه بی بیش هم دیر مثبت شده باشه 

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش زندگی برعکس شروع میشد ...پیر به دنیا میومدیم با یه عشق جوون میشدیمآخرشم یه شب تو بغل مادرمون میمردیم...
2731
نوشته به معنای سقط فراموش شدهmiss abortion

یعنی چی گلم

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
دکترنرفته دکترسونوبهش گفته یه هفته دیگه سونوکن این الان میگه ده روزدیگه سونومیکنم هنوزامیدداره

امیدوارم که سقط نشه ولی خب سونوی منم این شکلی بود گفتن دیگه امیدی نیست میگن سقط فراموش شده یعنی رشدنکرده ولی سقطم نشده

پسرگلم ازوقتی اومدی مامانی هرروز بهاره💙
من که۳۷هفته نگهشون داشتم روز زایمان دخترم از دستم رفت...حالا باز خداروشکر کنه نه ماه بدبختی دوقلویی ...

چقدر بدمتاسفم برامنم یکیش سقط شد پسرمم وقتی دنیااومدکلی بستری بود کم مونده بود ازدستش بدم ولی خدابرش گردوند

یعنی چی گلم

یعنی سقطی که هنوز توسط بدن فرایندش انجام نشده اگه خود بدن سقطش  نکنه با دارو سقط میکنن،نوشته میتونه مطرح کننده این باشه،حالا بذارید بنده خدا تا ده روز دیگه ام صبر کنه خدا امید مادریو نگیره😔😔

در کرب و بلا بی طرفان بی شرفانند       تاریخ همین است یزیدی و حسینی
چقدر حالم بدشد یاد خودم افتادم رفتم دکتربهم گفت همچین اتفاقی برام افتاده تاصبح گریه کردم خیلی شب بدی ...

این بیچاره میگه خواب ندارم اشتهام کلاکورشده 

اگه پریودهاش نامنظم بوده ،امکان اینکه تخمک گذاری و لقاح دیر اتفاق افتاده باشه هست. مخصوصا اگه بی بی ...

پریوداش منظم ودقیقه بی بی چکش هم دوروزبعدازموعدمثبت شد

این بیچاره میگه خواب ندارم اشتهام کلاکورشده 

خیلی بده من حالا یکی دیگه داشتم انقدر گرسنه موندم همه میگفتن هنوز یکی داری اونوازبین نبرمیگفتم اصلا اینم نمیخوام خیلی روزای بدی بود

یعنی سقطی که هنوز توسط بدن فرایندش انجام نشده اگه خود بدن سقطش  نکنه با دارو سقط میکنن،نوشته می ...

یعنی صدرصدنیس