2752
2734
عنوان

تورو به همین شب عزیز بیاید

152 بازدید | 11 پست

شب آرزوهاست اسمم حدیث آبجی ها تورو به آبروی حضرت زهرا برا من زیاد دعا کنید بخدا دیگه جون ندارم 😭😭 با گریه دارم مینویسم برام دعا کنیدآبروم وزندگیم حفظ بشه به واسطه خدا نزاره آبرومو ببرن تورو خدا 😭 تاپیکام و بخونید میبینید چه زجری میکشم چن وقته 😭😭😭 بخدا با دعاهاتون زندگی سه نفر و نجات میدید 😭😭😭😭😭😭 ازتون دعا التماس میکنم از ته دل نفری یه حمد برام بخونید 😭😭😭

مهربونا برای حل شدن مشکل زندگیم یه صلوات مهمونم میکنی 😔همیشه جوری محکم و سالم زندگی کن که هیچوقت مجبور نشی برا حفظ چیزای خوب زندگیت التماس کنی..

ریلکس کن ...همه ما تو زندگی دلهره داشتیم آخرشم فهمیدیم الکی بوده ...می‌دونم ناموسیه...ولی کسی سرش برا دعوا وخونریزی نمیخاره حتی کله شق ترین به خودت بیاااا نترس...اونم آدمم هیچی نمیگه ...فقط تهدیدت کرد بگو هرگوهی میخوای بخوری بخور نترس باش گوهم خورد منکر شو

خدایا قشنگترین دعا عاقبت بخیریه خدایا عاقبت بخیرمون کن🤲خدایا دومین دعای قشنگ آرامشه نصیبمون کن🤲خدایا سومین دعای قشنگ انقد بهمون مادیات بده که دست روهیچ مرد ونامردی دراز نکنیم🤲خدایا قربون مرام ومعرفتت دستامونو ول نکن ومارو درشرایط سخت قرار نده🤲الهی آمین💌

دعا کردم برات گلم و 

بچه ها ازتون میخوام برام دعا کنید که حاجت روا بشم🥲 و انشاءالله به حق این شب عزیز و ۱۴ معصوم هر کی برام دعا کرد از خدا میخوام حاجتروا بشه انشاءالله  

برام دعا کنید که دعاهایی که به درگاه خدا میکنم و  دعا خواهم کرد برآورده بشن انشاءالله و اگر حق الناس دارم خدا کاری کنه که بنده هاش منو ببخشن و خود خدا هم منو ببخشه و از گناهانم بگذره و این دنیا رو با پاکی تمام و بدون گناه و حق الناس ترک کنم انشاءالله الهی آمین و 

یکی دیگه از دعاهای مهمم اینه که باعث افتخار خدا واهل بیت و قران  خانوادم و آن دنیا و این دنیا بشم و در آخر امسال کنکور فرهنگیان معلمی قبول بشم و دانشجو بشم و خوشحالی خانوادم و خودمو ببینم

اسمم مهدیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ریلکس کن ...همه ما تو زندگی دلهره داشتیم آخرشم فهمیدیم الکی بوده ...می‌دونم ناموسیه...ولی کسی سرش بر ...

ایشالا خدا از دهنت بشنوه 😭😭😭

مهربونا برای حل شدن مشکل زندگیم یه صلوات مهمونم میکنی 😔همیشه جوری محکم و سالم زندگی کن که هیچوقت مجبور نشی برا حفظ چیزای خوب زندگیت التماس کنی..
2731

شک ندارم نترررس بابا حق میدماااا ولی نترس 

خدایا قشنگترین دعا عاقبت بخیریه خدایا عاقبت بخیرمون کن🤲خدایا دومین دعای قشنگ آرامشه نصیبمون کن🤲خدایا سومین دعای قشنگ انقد بهمون مادیات بده که دست روهیچ مرد ونامردی دراز نکنیم🤲خدایا قربون مرام ومعرفتت دستامونو ول نکن ومارو درشرایط سخت قرار نده🤲الهی آمین💌

این اشتباه مربوط به مجردیته یا متاهلی؟

ن حتی یه درصدم احتمال خبر بد نمیدم...نه که الان همه بی خطا هستن بیخیال بابا...

گفتم نمیگه اگه گفت که احتمال صفر درصدم نمیگه منکر شو فقط قوی باش الان بی حال ونزار باشی نمیتونی منکر شی

شک ندارم نترررس بابا حق میدماااا ولی نترس 

ایشالا بحق فاطمه زهرا آبروی منو حفظ کنه 😭

عزیزم ان‌شاءالله حاجت روا شی دلت آروم شه

ایشالا بحق فاطمه زهرا آبروی منو حفظ کنه 😭😭

ان‌شاءالله بانو فاطمه زهرا خودش کمکت کنه

ممنون برام دعا کن 🥺😭