2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

چرا

من میگم حالم خوبه تو باور نکن                                             اول بترس از خدا بعدش بترس از کسی که نمی ترسه از خدا                                                                                             لینک حذف تاپیک                    

نتونستم عکس بزارم😭😂

تاپیک یه عروسیه😂

عنوان گازگرفتن دست مادرشوهر😐2373 بازدید| 108 پست

دفعه اول چای ریختم گفت کمرنگه... دفعه دوم چای آوردم گفت من تو استکان کوچیک عادت دارم چای میخورم این بزرگه... دفعه سوم چاییشو عوض کردم گفت این سردشده من داغ میخورم... موقع گرفتن استکان من، گاز گرفتم دستشو😂..بعد کولی بازی درآوردو غرزدن وناله ... . شمابودین چیکار میکردین؟ (ازون افریطه هاست)

میشه برای حاجتم صلوات بفرستی💔 فرستادی لایک کن  منم برات می‌فرستم🥺
2706