2733
2739
عنوان

کسایی که نوزادشون شیرخشک میخوره

380 بازدید | 33 پست

مادرایی که نوزادشون شیرخشک میخوره، شما هم حس می کنین بچتون دوستتون نداره؟ من خیلی غصه میخورم🥺 دخترم ۱۲ روزشه سینمو نمیگیره مجبور شدم شیرخشک بدم ولی خیلی ناراحتم، اطرافیانمم همش اصرار میکنن شیر خودتو بده در صورتیکه من از خدامه شیرمو بخوره ولی نمیخوره. حس میکنم مادرش نیستم

چرا همش دنبال بهونه اید خودتون رو عذاب بدید؟؟؟

روی صحبتم با استارتر هست نه شما دوست عزیز ..وقتی با هم راجب چیزی موافق نیستیم و بحثی میکنیم بهت توهین نمیکنم فقط داریم بحث میکنیم قضیه رو ناموسی نکنید تو رو خدا..جنبه بحث داشته باش..انقدر واسه چیزای بی ارزش قسم خدا ندید..اسم کاربریم رو دوس داشتم این بزارم وگرنه املام خوبه خانم معلم🙂مخالف صد در صد ازدواج فامیلیم چرا؟ برای فهمیدم جوابش یه سر برو بخش اعصاب کودکاندوست عزیزی که لطف میکنی وارد تاپیک من میشی : لطفن به کلمات و لحنت خیلی توجه کن عزیزم ، درسته تاپیک زدم و نظر خواستم اما دلیل نمیشه شما به خودت اجازه استفاده از هر ( لحن و کلماتی ) رو بدی، من مسئول عقده های کسی نیستم ، پس از اونجا که هیچکدوم اعصابمون رو از سر راه نیاوردیم ،بیخیال تاپیک من بشو و برو♥️🌹❤️دوستدار اعصاب خود و دیگران
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

https://www.ninisite.com/discussion/topic/12854384/امشب-شبه-آرزوهاست?page=1

چقد رو اعصابی توی همه تاپیکا هستی 😐😐

یه  دیالوگ  غمگین هست که میگه :"کاری نکن ازت متنفر بشم ، دوست داشتنت ب اندازه کافی دردناک هست ...           موقع جدایی بهش بگید خوشحالم که حداقل  سایه تاریک  زندگی تو نشدم ، باشد که خاکسترم محرابِ ققنوس نجات یافته ی تو باشد .                                                                        و در نهایت کسی قلبت را میشکند که به او گفته بودی از شکسته شدن خسته ای ...                       کدوم بدتره ؟ زندگی کردن مثل یه هیولا ..،، یا مردن مثله یه انسان خوب ...و چقد ترسیده بودی زمانی که از خودم به خودم پناه آورده بودی ....
2731

عزیزم اینطور نیست بعضی بچها از اولش نمیگیرن

دختر خاله منم به دنیا که اومد حالت تهوع داشت سینه مادرش می‌رفت نزدیک دهنش اصلا یه چیز عجیب بود 

بعضی بچها اینجورین خصوصا دختر 

از بس بلا و شیطونم😂😂

خدا حفظش کنه برات خیرشو ببینی .

فضولی نباشه اگه دوست داشتی جواب بده 

اسم نی نی رو چی گذاشتی ؟ 

2740

ذکر استغفرالله رو زیاد بگو در حین دادن شیر خودتم با ارامش صلوات بفرس یا سلام بر امام حسین بده ببین میخوره؟

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امیدوارم نی نی ها                                                       سلامت روح و روان                                                               و جسم و قلب داشته باشن👼🏼
نه من دوتا بچه شیرخشکی بزرگ کردم همچین حسی نداشتم  مگه بچه بزرگ کردن فقط شیر دادنشونه ...

اره یه صدایی همش تو سرم میگه مادری که شیر به بچش نده مادر نیست. مادر بودن به شیر دادنه!

اره یه صدایی همش تو سرم میگه مادری که شیر به بچش نده مادر نیست. مادر بودن به شیر دادنه!

به اون صدا بگو غلط کردی مگه روز زایمات کم اذیت کشیدم نه ماه بارداریم کجا بودی الان لینطوری میگی بهم بعدم شب بیداریای بچه مونده 

یکم بتوپ به اون صدا دیگه نمیاد

عزیزم اینطور نیست بعضی بچها از اولش نمیگیرن دختر خاله منم به دنیا که اومد حالت تهوع داشت سینه مادرش ...

اسمش‌ نهاله

من دوس داشتم شیر خودمو بدم

اولش یک هفته شیر نداشتم بعدش که اومد دخترم سینمو نگرفت... خیلی غصه میخورم

سینمو میگیرم سمتش جیغ میزنه! امروزم دید جیغ جواب نمیده خودشو به خواب زد

2706