2733
2734

امروز موعد پری بود دیشب دو سه قطره خونابه قهوه ای دیدم امروز پاکم.

اگ تجربه ای دارین ممنون میشم بگین استرس دارم بی بی زدم عصر منفی بود بنظرتون لانه گزینی هست ممکنه مثبت بشم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا کنه منم مث شما باشم س ساله منتظرم

ایشالله که هستی هیچ وقت ناامید نباش خدا بزرگتر از تصور ماست خبر خوب بهم میدی به امید خدا

تنها دلیل ادامه دادنم تو روزهای سخت فقط تو بودی مامان.بمونی برام عزیزتزینم
2731
ایشالله که هستی هیچ وقت ناامید نباش خدا بزرگتر از تصور ماست خبر خوب بهم میدی به امید خدا

انشالا ۳۰دی سالگرد عقدمونه انشالا اونروز میزنم خیلی دوس دارم روز پدر خبرشو ب همسرم بدم خدایا ناامیدم نکن ب حق امشب

2740
اخه تو تاپیکاتون نگا کردم ی هفته قبل موعد بی بی تون مثبت شده🤔

نه هاله انداخته بود قبلا هم هاله مینداخت بی بی هام برا همین فک کردم منفیه هالش خیلی کمرنگ بود فک کنم خط تبخیر بود😄

من بعد۱۱روز از موعدم بی بی چکم هاله انداخت

من امروز و دو روز قبل که موعد پری بود لک قهوه ای دیدم در حد دو س قطره 

امروز دو روز از موعدم میگذره نمیدونم بی بی بزنم باز یا نه

شما لکه بینی داشتین یا چی  بی بی تون تا روز یازده منفی میشد کلا؟

نه من لکه بینی نداشتم.

از دو‌ روز قبل موعدم درد پریود داشتم و هرلحظه حس میکردم پریود شدم...تا یه هفته درد پریود داشتم...

تا روز۱۱موعد بی بی چکم منفی میشد

حتی روز یازدهمم منفی شد،شب اومدم دیدم بی بی چکم هاله انداخته.روز هفتمه موعد رفتم آزمایش،گفتن بتات رو مرزه دوباره بیا آزمایش.روز۱۱رفتم دوباره آزمایش بتام۳۲۰به بالا شده بود

2706