2737
2739
عنوان

دلم برای بابام تنگ شده :(

3497 بازدید | 152 پست
حاضرم همه زندگیم رو بدم، فقط یه بار دیگه بغلش کنم، صدام کنه، بوسم کنه.. کاش حداقل به خوابم میومد..
امیدوارم توی زندگیهاتون هیچ وقت مشکلی نداشته باشید، همه چیز خوب و درست و سرجاش باشه، اما اگر خدای نکرده یه وقت گره کوری خورد به زندگیتون، خدا رو قسم بدید به ناامیدی حضرت عباس.. لحظه ای که کنار نهر علقمه.. یه چشمش به مَشکی بود که دیگه آبی نداشت و چشم دیگه اش به خیمه ها بود که دیگه روی رفتن به سمت بچه ها رو نداشت.. خدایا به حقِ دست گیرِ بی دست هیچ کس رو ناامید نکن..
اینقدر گریه کردم، سرم داره میترکه، شب هم مهمون داریم
امیدوارم توی زندگیهاتون هیچ وقت مشکلی نداشته باشید، همه چیز خوب و درست و سرجاش باشه، اما اگر خدای نکرده یه وقت گره کوری خورد به زندگیتون، خدا رو قسم بدید به ناامیدی حضرت عباس.. لحظه ای که کنار نهر علقمه.. یه چشمش به مَشکی بود که دیگه آبی نداشت و چشم دیگه اش به خیمه ها بود که دیگه روی رفتن به سمت بچه ها رو نداشت.. خدایا به حقِ دست گیرِ بی دست هیچ کس رو ناامید نکن..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ففر
2728
نیم ساعت پیش ازش یه دستخط دیدم، اینقدر دلم تنگ شد..
2738
خدا روحشو قرین آرامش قرار بده منم پدرم مریضه و آی سی یو بستریه اسم پدر میاد اشک گوشه چشام جمع میشه و دلم میگیره
پدرم رفت و از رفتنش عجیب دلتنگم. پدرم رفت و من ماندم و یتیمی و تنهایی
منم خیلی دلم برای بابام تنگ شده ایکاش زنده بود میومد خونه ام خونه امو میدید ایکاش فقط یه بار دیگه میدیدمش
خدایا.......... قسمت و حکمت رو بگذار ...... واسه اونهایی که درکش میکنن......... واسه من......... لطفا فقط معجزه کن
منم بابامو میخام همیشه میگم اگه بود با شوهرم چجوری بود رفتارش. دوس داشتم میومد خونم. دوس داشتم زنگ میزدم میگفتم بابااا تو وو خدا امشب بیا خونمون
قدر روزامونو بدونیم. حسرت گذشته رو نخوریم. زندگی همین حالاست......💖💖💖💖
پرگل بابات کی فوت کرد؟؟ من بیست سالم بود تاره داشتم از نوجوونی در میومدم. تازه داشتم دختر خوبی میشدم. تازه میخاستم برای بابام دختری کنم.
قدر روزامونو بدونیم. حسرت گذشته رو نخوریم. زندگی همین حالاست......💖💖💖💖
بچه ها منم بابام به رحمت خدا رفته....نشد نوه اش رو ببینه...تاپیک رو که دیدم دلم گرفت خدا همه رفتگان رو بیامرزه
پسرم....مرد من.....دستان کوچک و نگاه شیرینت تکیه گاه امن من و وجودت آرامش بخش لحظات دلواپسی من است....ممنونم که هستی