2752
2734

امشب هرچقدر خدا را صدا کنی خسته نمی‌شوی پس صدایش کن، او منتظر توست منتظر شنیدن آرزوهایت، خنده‌هایت، گریه‌هایت، استغفارهایت، ندبه‌هایت، ابراز عشق و ایمان و اظهار بندگی توست... 

التماس دعا در شب آرزوها🙏🏻♥

آرزوها دست یافتنی ست فقط صبر و زمان میخواد🕛 🌙☀ 💚🍀🌱عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨 عاشق قهوه م ☕    

حاجت ت روا باشه الهی باگفتن این مطلب ت**

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل از ماه محرم امسالی خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ما در ره عشق تو اسیران بلاییم

کس نیست چنین عاشق بیچاره که ماییم

بر ما نظری کن که درین شهر غریبیم

بر ما کرمی کن که در این شهر گداییم

ما را نه غم دوزخ و نه حرص بهشت است

بردار ز رخ پرده که مشتاق لقاییم… #مولانا

شب آرزوهاتون پر از اجابت آرزوهای قشنگ…افق دلتون روشن به نور خدا

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️سلام علی آل ابراهیم🖤جان فدای وطنم♥️خاک ایران کفنم♥️

✨✨✨

🌟  برای شب آرزو ها که پنجشنبه شب هست

از اذان مغرب انرژی شروع میشه تا اذان صبح

❇️حتما دستان تون و با نمک بشورید

شمع روشن کنید

قرمز ۲ عدد در جهت جنوب غربی

📝 و شروع کنید به نوشتن ۹ تا از خواسته هاتون با جزئیات و تمرکز و حال خوب

همرا با شکرگزاری و حس رسیدن

خدایا شکرت من درآمدم رسید به ۲۰ میلیون تومن

و راحتر زندگی میکنم

(طوری که انگار رسیدید به خواسته تون)

و برگه تون و در جهت شمال شرقی اتاق خوابتون قرار بدید

اگر شمال شرقی نتونستید در جنوب غربی بزارید ♥️

❇️بهتره ۲۷۰ باز قبل خواب ذکر یا کریم رو تکرار کنید  

❇️دقت کنید که چراغ های خونه تون و همه رو روشن کنید امشب

غذا تدارک ببینید

و برکت و نور و در منزلتون جاری کنید

❇️آهنگ شاد پخش کنید و شاد باشید

و عشق بورزید به دیگران

❇️به مادر و پدرتون و همسرتون و فرزندان تون ابراز علاقه و دوست داشتن کنید

و خودتون و در آغوش بگیرید ♥️

از این فرصت استفاده کنید

انرژی زمین بالاست در شب پنجشنبه و میتونید انرژی خوبی برای خواسته هاتون ارسال کنید

بسپارید به خدا و کائنات و رها کنید

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️سلام علی آل ابراهیم🖤جان فدای وطنم♥️خاک ایران کفنم♥️