2752
2734
عنوان

از وقتی یکم وزنمو کم کردم..

633 بازدید | 32 پست

دوماه یبار پریود میشم قبلا چهار ماه سه ماه اونم بزور امپول میشدم الان خودم میشم ینی خوبه دیگه ارع؟؟  بنظرتون الان برم دکتر میتونم حامله شم؟؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کم کردن توده چربی انباشته شده اطراف تخمدان بهش فرصت خونگیری و نفس کشیدن میده واحتمال باروری رو تا حدقابل توجهی افزایش میده 

عزیزم اضافه وزنتو کامل از بین ببر بعد باردار شو اینجوری خیلی برای خودت و بچه راحت تره

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
کم کردن توده چربی انباشته شده اطراف تخمدان بهش فرصت خونگیری و نفس کشیدن میده واحتمال باروری رو تا حد ...

ارع تنبلی شدید داشتم یساله دکتر نمیرم میخام بعد تموم شدن پری برم ببینم اینبار چی میگه 

2706