2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

لطفاً تا امید نشو من تقریبا دوسال اقدام بودم ۱۸ تا آزمایش منفی دارم بی بی چک ها که بماند شاید یه دویست تایی شده باشن هر بار ده تا میزدم حتی وقتی که پریودم تموم میشد بلاخره در اوج ما امیدی حامله شدم🥲

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنید منم مامان بشم💜🥲 «« این امضا توی تاریخ۱۴۰۲/۹/۱۶ برای همیشه و به اذن خدا تغییر کرد»»ومن به لطف خدا باردار شدم😭😭😭 ... از خدای مهربونم می‌خوام دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه 🥺🌱✨میشه برای شنیدن صدای قلب نی نی شیطونم و سالم بودنش دعا کنی ؟؟🥺💜✨ توی تاریخ ۱۰/۸صدای قلب نازشو شنیدم برای همه این لحظه رو می‌خوام 😍♥️🌿 تاریخ ۱۱/۱۲رفتم سونو آن تی یه پسمل شیطون بودو همه چیز عالی بود ♥️😍🤍
2740

اسی یچیزی بگم شاید خالی از لطف نباشه.. از محرم سال قبل تصمیم گرفتم نذر صلوات بردارم برای کسایی که منتظرن یه فندق بیاد تو دلشون💖 از اونموقه تا الان خیلیا خبر بارداریشون رو بهم دادن.. نمیگم با نذر من بود نه.. فقط میگم شاید حاجتت با زبونی که از طرف تو گناه نکرده باشه برآورده شه💛

من برات نذر صلوات برمیدارم.. امیدوارم سال بعد این موقه یه جفت نی نی سالم و صالح بغلت باشه.. حاجت دلتو بعد از خدا از حضرت ابالفضل و ام البنین طلب کردم، ❤️بعد از حاجت روایی حتمن بهم بگو تا نذرت رو کامل کنم💚

‌  ان‍‌ق‍‌در ال‍‌ك‍‌ى خ‍‌ن‍‌دي‍‌دم كه وق‍‌ت‍‌ى ناراح‍‌ت‍‌م ك‍‌س‍‌ى ج‍‌ِدی ن‍‌م‍‌ي‍‌گ‍‌ي‍‌ره :/                                                                        یه روح حساس با یه جنگنده مغرور !!🤞                          پرسید:                                                                    + چیشد که قبول نشدی؟!                                         _ هِی  منتظر موندم ساعت رُند شه..:) 

ناامیدتر از من که نبودی

تو اوج اقدام به بارداری خبری نبود زد و دوتا ازخواهرام باهم باردار شدن ومن همچنان بی بی چکهای منفی..چقد درتنهایی گریه کردم چقد پارسال روز مادر ناراحت بودم و زار میزدم بعد سقط پنج ماهگیم و افسردگی بعد لزاون و ناباروری بعدش..گفتن شوهرم مشکل داره کلی اینور اونور دوسال و خورده ای طول کشید در اوج اینکا دیگه جدا بشیم ازهم بعد سفری که داشتیم در اوج ناامیدی ببین میگم ناامیدی مطلق فهمیدم باردارم

همیشه اینو بدون خدا تو اوج ناامیدی و دلشکستنت بیشتر بهت نزدیکه بدون داره بهترینو برات رقم میزنه

الهی بحق دستهای کوچیک حضرت رقیه س و حضرت علی اصغر ع

دامنت سبز بشه

🙇🙇🙇🙇

من پسرمو بعد از کلی درمان ناباروری بعد دو تا سقط دو تا بدنیا اومدن خاک کردم شوهرم نذاشته برم دکتر گفت خدا ب ما بچه نمیده دیکه حق نداری بری دکتر 

منم ول کردم و درمان رو 

درست روز شهادت امام رضا گفتم یا امام رضا یه بچه بهم بده بدون دوا درمون بهم بمونه 

همون روزا مثبت شدم دوهفه ب ولادتش سید علیرضای من اومد تو بغلم 

نا امیدنباش من درست تو اوج نا امیدی با کلی سیسمونی دخترونه پسرونه با یه اتاق دربسته دوتا قبر بی نشون با افسردگی و با زخم زبونایی ک جگرمو سوزوند میگفتن بچه هاشو خودش میکشه تو سن 24 سالگی پیر شدم ولی خدا رو شکر الان دارمش 

بذار از امتحان خدا سربلند بیرون بیای

برا ظهورش صلوات🙇برا مادر شدن دوباره م صلوات😚
ناامیدتر از من که نبودی تو اوج اقدام به بارداری خبری نبود زد و دوتا ازخواهرام باهم باردار شدن ومن ه ...

خدا برات نگهش داره عزیزم خدا موفقش کنه خستگیات دربیاد

صبر
2706