2737
2734
عنوان

اندومترویز خط بخیه

89 بازدید | 26 پست

بچه ها سلام 

من ۳ ساله سزارین شدم؛ سمت چپ بالای خط سزارین اتدازه گردو شده؛ که بعد از پریودی هم بزرگتر میشه هم درد میگیره هم به شدت به لمس حساسه اطرافش میسوزه   تا چهار و پنج روز اینطوریه

ولی کم کم بهتر میشه علائم تا پریودی بعدی

سونو داخلی دادم و کیست داشتم

ولی هنوز از اونجا سونو ندادم خیلی میترسم

کسی مثل من بوده؟ میگن شاید اندومترویز باشه

کسی چیزی میدونه؛ خیلی نگرانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب من واژینال دادم از رحم و تخمدان چیزی نگفت ولی این درست چسبیده به خط بخیه م، جای گره؛ سمت چپ

کالر داپلر فرق میکنه بعدم یه جای خیلی خوب باید بری

من ماه پیش رفتم یه جای خوب دو موردو که تاحالا کسی بهم نگفته بود اونجا فهمیدم

خدا هست❤️

عزیزم منم دقیقا مثل تو بودم ۳سال بعد سزارینم سمت راستم روی خط بخیه دردی مثل سوزش دارم...۶ماه تحمل کردم دیدم دردام روز به روز بیشتر میشه رفتم سونو دادم از تمام قسمتا...کلیه...کیسه صفرا...مثانه...رحم و اون قسمتی که درد میکرد...گفت اونجا یه غده هیپواکو داری که همون اندرومتریوزه...با دکترم صحبت کردم که درش بیاره...چون بزرگ بود و خیلی اذیتم میکرد...و با دارو خوب نمیشد...غده ی من ۵سانت بود که درش آوردم و راحت شدم الان دیگه دردی ندارم....حتما پیگیرش باش و از جاهایی که گفتم سونو بده چون این لعنتی اگه پیشرفت کنه پخش میشه‌...ولی برا من یه نقطه رو درگیر کرده بود و ریشه داشت.

روزگار جالبی است!! مرغمان تخم نمیگذار اما...گاومان هر روز میزاید🙄
2738
منم حدسم اینه ولی جرئت ندارم برم دنبالش

حتما برو دنبالش عزیزم...منم تحمل میکردم میگفتم عوارض سزارینه دیگه...ولی غیرعادی بود و من خبر نداشتم...هر چی غده کوچیکتر باشه عملش سبک تره...بعضی از دکترا هم با دارو خوبش میکنه ولی من چندتا دکتر رفتم همشون گفتن که باید دربیاد...

یه جا هم رفتم دکتر آمنه سادات حقگو رو بهم پیشنهاد دادن ولی چون هم مسیرش دور بود هم گفتن سخت وقت میده بیخیالش شدم رفتم پیش دکتر خودم.

پخش بشه خطرناکه؟؟

نه عزیزم با دارو خوب درمان میشه....اصلا نگران نباش...ولی حتما پیگیرش باش و برو سونو بده...از بقیه ی انداماتم که بدی خیالت راحت میشه...مثل کلیه و کیسه صفرا و مثانه و اینا...

نه عزیزم با دارو خوب درمان میشه....اصلا نگران نباش...ولی حتما پیگیرش باش و برو سونو بده...از بقیه ی ...

مرسی که انقدر با آرامش بهم جواب دادی؛ باور کن همین الانم دارم گریه میکنم

هیچکس تو دور و برم من نمیدونست اندرومتریوز چیه...به هر کی میگفتم رو خط بخیه ام درد دارم میگفت عوارض سزارینه....تا اینکه رفتم دکترو سونو دادم.تو ام برو....ببین چند بار گفتم خواهر😁

2706