2733
2739

گین آپ ۱۵۰ 

فیت فیس ۱۵۰ 

خواهرم گین آپ میخوره 

خونمونو خالی کرده 

هرچی می‌خریم فرداش تموم میشه

نمیدانم چه خواهد شد و راستش را بخواهی دیگر برایم اهمیتی ندارد؛ من برای تمام احتمالات زندگی خسته ام .
گین آپ ۱۵۰  فیت فیس ۱۵۰  خواهرم گین آپ میخوره  خونمونو خالی کرده  هرچی می‌خر ...

خوب چاق شده؟

من دوست دارم 10کیلو وزن اضافه کنم

58کیلو هستم ولی لاغرم

چند وقت غذا میخورم  ولی دوباره اشتهام کم میشه و لاغر میشم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خوب چاق شده؟ من دوست دارم 10کیلو وزن اضافه کنم 58کیلو هستم ولی لاغرم چند وقت غذا میخورم  ولی ...

فک کنم تو ۱ ماه ۱۰ کیلو 

نمیدانم چه خواهد شد و راستش را بخواهی دیگر برایم اهمیتی ندارد؛ من برای تمام احتمالات زندگی خسته ام .
2731

چاق شده 

ولی ب هر آدمی نمیسازه 

مثلن ب من نساخت کلی جوش زدم

ولی ب خواهرم میسازه

2738
عکسش رو بزن گوگل همون اصله 

واسه ما اصله 

عطاری رو میشناسیم دیگه سرچ نکردم گوگل

بـــــــه  دارو خونه ها دارن؟

عزیزم اینقدر که اشتها میاد آدم از بس غذا میخوری اولش فکر می‌کنی شکم فقط داره چاق میشه اما بعد بقیه بدم چاق میشه، اما سعی کنید طبیعی چاق شید گلم

عزیزم اینقدر که اشتها میاد آدم از بس غذا میخوری اولش فکر می‌کنی شکم فقط داره چاق میشه اما بعد بقیه ب ...

طبیعی چاق نمیشم

یه هفته میخورم دوباره دوهفته اشتهام از بین میره 

گین آپ ۱۵۰  فیت فیس ۱۵۰  خواهرم گین آپ میخوره  خونمونو خالی کرده  هرچی می‌خر ...

سلام عزیزم خوبی من رفتم گین اپ خریدم قرص داد پودر نداشتگفت فرقی نمیکنه

تاریخ انقضا اینا کجایه قوصی نوشته عزیزم؟

میخام ببینم تاریخش نگذشته باشع 

2706