2733
2734

سلام دوستان

از دوشنبه دختر 16 ماهه ام تب بالای 30 داشت و حتی شیر میخورد بالا میاورد بردیم مطب پزشک اطفال ( تو ظفر) گفت ضربان قلبش غیرنرمال بالاست و  ببرش بیمارستان مفید سریع رفتیم و دیدم بیمارستان شلوووغ در حد انفجار و همه بچه ها مریض سرفه های ناجور و خلاصه بعد سه ساعت نوبتمون شد و دکترش آشغال بود و یه انترن هم کنار دستش فکر کن گوشی برای معاینه اشون خراب بود گفت باید بستری بشه خلاصه دیدیم تخت واسه بستری جا نداره رفتیم بیمارستان علی اصغر خداروشکر اینجا بهتر بود اوضاع و دکتر بهش قطره استامینوفن داد بازم تا یک روز تب داشت همچنان و خلاصه بگم با هندوانه تبش اومد پایین

ولی بیچاره شدم الان به سرفه افتاده و نمی دونم چیکار کنم، از دکتر رفتنم میترسم همه مریضن بخدا نمیدونم بهش هنور استامینوفن بدم (یه کوچولو تب داره) و کلا اشتهاش نابود شده و خیلی لاغر شد

و خودمم حالت های کرونایی ها رو دارم  ( نفس تنگی و سرفه و بی حالی و بدن درد )

دوستان اگه تجربه ای دارین از لحاظ تغذیه و دارو بفرمایین

لعنت ب این کرونا ک ملت ول نمیکنه دیگه 

اگه تب داره بهش استامینوفن بده شربت سرفه ازداروخونه براش بگیر

سوپ درست کن یکم بخوره حداقل طفلی 

خودتم حتما دارومصرف کن 

یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگه :                                   اشتباه یه پزشک زیر خاک دفن میشه،،،،،                                    اشتباه یه مهندس روی خاک سقوط میکنه،،،،،،،                           اما اشتباه یه معلم روی خاک راه می رودوجهانی را به نابودی میکشد،،،،،،،،                                                                         بَرایِ حألِ دِلَمْ کَمْی غَزَلْ لٌطفاََ»ᥬ🥰᭄ 🌷🌷🌺🌹خدایا توکی رو داری که اینقدرآرومی❤❤🥺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731