2752
2734
عنوان

یزدیا شیرازیا کرمانی های عزیز...

| مشاهده متن کامل بحث + 1910 بازدید | 171 پست
از نظر اب و هوا اول شیراز بعد کرمان بعد یزد از نظر مردم خوب اول کرمان بعد شیراز بعد یزد از نظر امک ...

از نظر فست فود و رستوران و خوراکی و غذاهای خووووشششمزه و فراوان و بی‌نظیر هم اول شیراز دوم شیراز سوم شیراز.  هیچ شهری نرفتم که فستفود و مغازه‌های خوراکیش به شیراز برسه.

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼بااحترام لطفا افراد زیر۲۰سال نه در تاپیک‌هام شرکت کنند نه ریپلای کنن🙂🙏🏽
شک نکن شیراز عالیه،،،من چند سال اونجا زندگی کردم که میگم،،،از وقتی اومدم کرمان آلرژی گرفتم بس هواش خ ...

اره عزیزم انگار شیراز هواش بهتره

Life is too short to not enjoy

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من تو هر سه شهر زندگی کردم یزد نرو هم خیلی گرم هست و هم اینکه آلودگی هواش کم از تهران نیست تابستون ه ...

دقیقا همینه دیشب داشتم قیمت هارو مقایسه میکردم شیراز خیلی بیشتر بود تقریبا تو مایه های تهرانه 

پاکی هوای میخوای بیا شیراز اگه از نظر مالی اوکی باشی بیا ژرفای قصر دشت ..میرزایی شیرازی...قدوسی ...آ ...

دقیقا همون مناطق رو نگاه کردم سمت ارم، معالی اباد، قصر الدشت ولی بقیه مناطق خوب رو بلد نیستم اینا که گفتی ام نگاه میکنم

از نظر اب و هوا اول شیراز بعد کرمان بعد یزد از نظر مردم خوب اول کرمان بعد شیراز بعد یزد از نظر امک ...

چقدر قشنگ تفکیک کردی کامل حق مطلب ادا شد ممنونم ازت که وقت گذاشتی

منمه دلم نمیخواد حتی برای تفریحم برم یزد

چرا!؟میدونی تو شهر بافق یزد میتونی بری سافاری!؟یا کویر نوردی تا حالا رفتی!؟هیچ وقت آسمون شب  کویر رو دیدی!؟چون تا حالا نرفتی فکر میکنی خوب نیست ولی یزد جاهای خوبی برای تفریح داره 

فقط شیراز

خوش آب و هواست و امکاناتش از همه لحاظ در حد تهرانه

من خودم کرمان به دنیا اومدم.داییمم یزد زندگی میکنه

هر۳ جا بودم

عضو خاموشِ چند ساله ی نی نی سایت...❤️برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم میکنید؟🙏🌹پسرم دنیام ۲۱تیر پاگذاشت به دنیا😍از اولش عجله داشت زود بیاد آخرم ۸ ماهه دنیا اومد😂♥همیشه میگفتم کی باشه به خط سبز روی کارت واکسنت برسی پسرم.توی دشک کوچولوت گم میشدی😅الان اومدی روی خط نارنجی دورت بگردم تپلی من🧿🪬 امروز ۱۴۰۳/۱/۱۸ برای اولین بار پسرمو میبریم آرایشگاه که خوجل بشه چیزی نمونده ۹ ماهش بشه😍💞امروز۳/۲/۳ آرسام برای اولین بار دست گرفت به مبل و بلندشد.بهت افتخارمیکنم جان من🥰❤️
شیراز اینهمه امتیاز مثبت داره شما فقط ترافیکش و شلوغیش دیدی؟ کرمان درسته آرومه و کم ترافیک ولی آب و ...

حرف شما صحیح من بخاطر شرایط جسمانی همسر ایشون گفتم

نیاز به جایی آروم دارن

❤اللهم صل علی محمد وآل محمد❤
چرا!؟میدونی تو شهر بافق یزد میتونی بری سافاری!؟یا کویر نوردی تا حالا رفتی!؟هیچ وقت آسمون شب  کو ...

کلا جاهای گرم و کویری حالمو بد میگنه. وگرنه هلاک باقلواها و قطاب و نباتای حاجی خلیفه هستم😍

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼بااحترام لطفا افراد زیر۲۰سال نه در تاپیک‌هام شرکت کنند نه ریپلای کنن🙂🙏🏽
2706