2737
2739

عاشق پسری که کل دانشگاه عاشقشن و تا حالا دست رد به سینه سه چهار دختری زده .ولی بهش نگفتم ولی حس میکنم متوجه شده . اوایل که اصلا منو نمی‌دید ولی بعد  یه مدت خیلی چشم تو چشم میشدیم و طولانی مدت به هم نگاه میکردیم ولی حتی سلام هم به هم نمیکردیم تا این که یه روز اتفاقی کنار هم نشستیم و با کلی استرس سر حرف رو باهاش باز کردم و در مورد درس با هم صحبت کردیم بعد از اون هروقت منو میدید سلام مبکرد ولی فقط یه سلام خشک و خالی . ولی حدودا چند هفته پیش انگار که تازه متوجه شده بود منی که با بقیه پسرا حتی سلام هم نمیکنم به این توجه زیادی دارم . موقع حرف زدن با من آسمون یا زمین رو نگاه می‌کرد و از تماس چشمی باهام پرهیز می‌کرد ولی اخرین باری که دیدمش با لبای خندون که انگار از دیدنم شوق داشت بهم سلام کرد و از هر فرصتی استفاده می‌کرد که نگاهم کنه با این که جلوتر نشسته بود سرشو برمیگردوند و به من نگاه می‌کرد و میدید من از قبل در حال تماشایش بودم . وقتی کل کلاس دور هم جمع شده بودیم و بقیه صحبت میکردن با این که نه من نه اون چیزی نمیگفتیم هردو به هم نگاه میکردیم . احساس میکنم تا حدودی تونستم دلشو ببرم .

بهترین فیلم یا کتابی که دیدید یا خوندید رو بهم معرفی کنید❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ننن تووو کاری نکن اون عادت داره دنبالش بیوفتن پس توام مث بقیه میشی

همین دیگه مشکل اینه که من جسارت کافی رو ندارم اونم زیادی غرور داره و هیچکدوم نمیره جلو 

همین دیگه مشکل اینه که من جسارت کافی رو ندارم اونم زیادی غرور داره و هیچکدوم نمیره جلو 

خب همین ک الان باهات صمیمی تر شده خودش خیلی خوبه ک 

رفاقتی اوکی شین 

مگ حتما باید دوس باشین 

بشناسش 

ترم چندی؟ رشتت چیه؟

خب همین ک الان باهات صمیمی تر شده خودش خیلی خوبه ک  رفاقتی اوکی شین  مگ حتما باید دوس با ...

نه اصلا نمیخوام وارد فاز رفاقت شیم اونجوری احتمالش کمه بعدا وارد رابطه شیم . ترم یکم رشته رو نمیتونم بگم

2740

مام چندتا از این پسرا ک همه روشون کراشن داریم تو دانشگاه

سعی میکنم ازشون دور بمونم خیلی مغرورن

اسی شمام زیاد بهش علاقه نشون نده یکم سرد برخورد کنی بیشتر جذب میشه نذار بفهمه مثل بقیه دخترا روش کراشی

نه اصلا نمیخوام وارد فاز رفاقت شیم اونجوری احتمالش کمه بعدا وارد رابطه شیم . ترم یکم رشته رو نمیتونم ...

عشقم ترم ۱ هستی عجلهه نکنن 

ولی نمیدونم ببین هرچی من بهت بگم اون حسی ک داری نمیزترا ب حزف بقیه گوش کنی 

ببین حال دلت چی میگه انجامش بده 

گفتم رشتت ببینم جیه اگ چیزی ک من میخام باشه بپرسم چیزیمهم نیست  جان 

مام چندتا از این پسرا ک همه روشون کراشن داریم تو دانشگاه سعی میکنم ازشون دور بمونم خیلی مغرورن اسی ...

سرد که واقعا نمیتونم رفتار کنم خودشم پسر مهربونیه خود به خود به لب آدم لبخند میاره . 🥲

عشقم ترم ۱ هستی عجلهه نکنن  ولی نمیدونم ببین هرچی من بهت بگم اون حسی ک داری نمیزترا ب حزف بقیه ...

مرسی عزیزم

منم عاشق پسر خالم بودم حس میکردم میدونه عاشقشم ولی چون عاشقم نیست بروم نمیاره

شنیده بودم چنتا دختر هم ازش خوششون اومد ولی اون پسشون زد 

من از اون دخترا بودم که اعتقادی و بمردم هم پیشنهاد نمیدادم ولی خب از اینکه بره و با یکی دیگه ازدواج کنه هم اتیش میگرفتم

با اینکه دختر خالش بودم اما رفتارمون خیلی سرد بود چندبار خواستم باهاش گرم بگیرم شاید عاشقم شد ولی اون اینقدر تو پیاماش سرد جواب میداد که من دیگه ادامه نمیدادم

سرد که واقعا نمیتونم رفتار کنم خودشم پسر مهربونیه خود به خود به لب آدم لبخند میاره . 🥲

ترم اولی اسی 

ترمای بعد با کیسای بهتری آشنا میشی😂

ترم اول رل زدن یا عاشق شدن اشتباهه چون شناخت کافی نداری احتمال شکست زیاده و تا پایان دوره تحصیلت با طرف چشم تو چشمی 

تا اینکه یهو خودش اومد خاستگاریم و شد همه کسم😍😍

بعدش خودش میگفت من اصلا متوجه احساست نشده بودم و کاملا با عقل و منطق تورو انتخاب کردم منم زورم میومد که من عاشقش بودم ولی اون حسی نداشت بهم 

ولی خودش میگفت کاش زودتر میومدی و ۷ سال منتظر نمیموندی من بیام

ولی خودم حس میکنم اگه من اول میگفتم مثل بقیه اون دخترا پس میزد منو