2737
2734
عنوان

باید چیکار کنم؟

122 بازدید | 18 پست

چند روز پیش تو‌اکسپلور اینستا یه ویدیو دیدم که یه معلم تو مناطق محروم ، یه پسر بچه ی کوچیک رو که معلوم بود کودک کار هست و خیلی فقیره و … سورپرایز کرده بود و تو‌ مدرسه براش جشن تولد گرفته بود وقتی بچه وارد کلاس شد بغض کرد و از شدت خوشحالی گریه کرد و اینا

خلاصه حال و خواهش خیلی غمگین بود و اشکم در اومد، بعد کلی آدم کامنت های مختلف گذاشته بودن اکثرا دلشون سوخته بود بعضیا میگفتن ما هم این تجربه رو داریم و … تا اینکه یه کامنت دیدم یه خانومی نوشته بود این عین پسر منه پسر منم آرزوی تولد داره ولی تا حالا نتونستیم براش بگیرم و کلی حرف که دل آدم به درد میاد، منم بهش پیام دادم که اگه قابل بدونی من میتونم برای بچه ات تو مدرسه تولد بگیرم خوشحال بشه و اینا، بعد از دو روز جوابم رو داد کلی تشکر کرد و گفت حالا که انقد خوب و مهربونی اگه میشه به جای تولد یه کفش برای بچم بخر کفشش پاره هست و نداریم و اینا ، منم گفتم باشه یه کفش انتخاب کن بگو تا پولشو بریزم برات، بعد گفت بچم پاش مشکل داره کجه و باید کفش مخصوص بپوشه که از ۴-۳ میلیون به بالاست وگرنه اگه کفش معمولی بود می‌تونستم بخرم بعدم شماره حساب داد و کلی دعای خیر و اینا

حالا موندم چیکار کنم از طرفی خودمون متوسطیم و نمیتونم این هزینه رو بدم من فقط در حد کیک تولد میخواستم کمکش کنم ، از طرفی هم میگم طرف امیدوار شده و منتظره ، در ضمن یه جورابی بی اعتماد شدم مخصوصا که ایدیش هم به نظر فیک میاد نه پست داره نه فالور نه عکس ….

زیاد نوشتی کسی نمیخونه

مهم1.شما نمیتوانید صابون روی چشمانتان بریزید2.شما نمیتوانید موهایتان را بشمارید3.شما نمیتوانید از بینی خود نفس بکشید، زمانیکه زبانتان بیرون است.4.شما مورد سوم را انجام دادید! 5- ﺯﻣﺎﻧﯿﮑﻪ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﺍﺩﯾﺪ،ﻓﻬﻤﯿﺪﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﯿﺘﻮﺍﻧﯿﺪ ﺍﻣﺎ‌ ﺷﺒﯿﻪ ﺑﻪ ﯾﮏ ﺣﯿﻮﺍﻥ ﺑﺎ ﻭﻓﺎ ﺷﺪﯾﺪ6- ﺍﻻﻥ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﻣﯿﺰﻧﯿﺪ،ﺩﺭﺣﺎﻟﯿﮑﻪ ﺳﺮﮐﺎﺭ ﺭﻓﺘﻪ ﺍﯾﺪ7.کپی کنید و برای دیگران بفرستید و اﻧﺘﻘﺎﻡ ﺍﻻﻥ ﺭﺍ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ!سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیاسیا سیا سیا ‌سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا8 -شما آنقدر تنبل هستيد كه اين 40 تا سيا رو نخوندين9 -شما آنقدر سهل انگارهستيد كه متوجه نشدید يكي از آن ها سينا ميباشد10 -شما آنقدر ساده هستيد كه رفتيد بالا و پيدا نكرديد11 -من شما را سر كار گذاشتم12 -داريد ميسوزيد13 -بي مزه هم خودتي!14 -از اينكه شما را سركار گذاشتم خوشحال باشيد!15 -الان نفهميديد كه خوشحال رو اشتباه نوشته بودم16 -بازم رفتيد چك كرديد ولي من بازم سركارتون گذاشت😂✌🏻اینو از دوست نی نی سایتی کپی کردم 🤣😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میگم نکنه بهش قول دادم منتظره امید بسته خواستم صواب کنم بدتر گناه کرده باشم چی بهش جواب بدم؟

یا اگه واقعا میخای کمک کنی خودت بداش از طریق اینستا بخر 

بگو ادرس و شماره کفش بچه ت بده خودم‌میخرم پست میکنم 

اصلا مستقیما ب کارتش پول واریز نکن 

2740
بگو ادرس حضوری بده و شماره پاشم بگو خودم براش میخرم  انقد راحت اعتماد نکن

حتی اگه واقعیت باشه هم من نمیتونم ۴ میلیون کفش براش بخرم برای خودم و بچه هام تا حالا نخریدم

اون گفت بچم آرزوی تولد داره حتی یه کیک کوچیک خانگی 

بعد تقاضای کفش ۴ تومنی کرد

مطمئن باش حالا ک عدد و رقم داده واسه ی چیز دیگشه ن کفش بچه ش . بلاکش کن ولش کن 

هیچ توضیحی ندم؟

مثلا بگم عزیزم من در حد کیک تولد میخواستم وگرنه خودمم توان خرید همچین چیزی رو ندارم

هیچ توضیحی ندم؟ مثلا بگم عزیزم من در حد کیک تولد میخواستم وگرنه خودمم توان خرید همچین چیزی رو ندارم

افرین دقیقا 

ما هم با اینکه وضعمون خوبه ولی هیچوقت کفش ۳ و ۴ میلیونی ! 

نپوشیدیم 

منصرف شو گلم 

ینی چی پاش کجه ؟؟  بگوی عکس از پای بچه ات بده ببینم چطوره

اره اینم خوبه

حالا اگه داد و واقعیت بود چی؟ بازم من نمیتونم

من فقط میخواست کیک و ۴ تا بادکنک و ابمیوه بدم مدرسه اش

2706