2733
2739
عنوان

تینت لب خوبه بنظرتون

312 بازدید | 25 پست

سلام دوستان من همیشه رژ مدادی میزنم ولی جدیدا تو اینستا میبینم تینت لب و میزنن خوشگل میشه کسی استفاده کرده خوبه آیا یا فقط تو گوشی خوشگله 

تو گوشی

کاربری سوممه.نی نی یار این دفعه بترکونی حلال نمیکنم (بدون هیچ دلیل)پیج ابجیمه ممنون میشم حمایتش کنید. پیج روبیکا مشاور ارشد سلامت ، لاغری و پوست و مو@style_____fit /rubika.ir/joing/CHHJGDBC0NZCWVHDBXZEYPRHKJXASQJX

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من دوستم استفاده میکنه خیلی رو لب و صورتش قشنگههه🥺

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"          
2740

من خوشم نیمد دو تا خریدم 

خدا هیچ وقت بد بنده هاشو نمی‌خواد عزیزم🌿💚 بچه ها وقتی تو تایپیک من شرکت میکنین یا من شرکت میکنم لطفاً باهام دعوا نکنین اگه از نظرم خوشتون نیومد من واقعا روحم اذیت میشه یکی باهام بحث کنه ممنونم ازتون❤️❤️

گرونترینشو خریدم

بدرد نخورد

اشغاله

همونجور که تو نظرات هم گفتن ابه

بعد نیم ساعتم رنگ کمرنگش میپره

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2706