2737
2734

من بدنسازی میرم به حدود شیش ماهی هست..امروز پرس پا رو سنگین تر کردم(قدرت بدنی بالاست خداروشکر) ولی حس کردم به کمرم داره فشار میاد زیاد نزدم البته که اونم خیلی سنگین نبود..ولی هی وزنه بلند کردم بردم آوردم چون باید جابجا کنیم اونایی که سبک تر میزنن اذییت نشن..اون موقع یکم کمرم درد گرفت الآنم انگار گرفته کمرم سنی هم ندارم مشکل کمر هم نداشتم مطمعنم..عادیه؟ 

نزدیکترین حالت بین دو تا آدم لمس فیزیکی نیست. بلکه وقتیه که بتونن زخم‌هاشون رو بدون ترس از سوءاستفاده به هم نشون بدن .
کمربند نبستی؟؟

نه بابا نمی‌دونم متوجه میشی منظورمو یا نه...وقتی پرس پا میومد جلو یکم فشار میومد

نزدیکترین حالت بین دو تا آدم لمس فیزیکی نیست. بلکه وقتیه که بتونن زخم‌هاشون رو بدون ترس از سوءاستفاده به هم نشون بدن .
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
اگه فقط برا پات بوده نمیدونم.برو یه دکتر عکس بگیره.

چیز سنگین اونجوری بلند نکردم فقط وزنه ۱۰_۱۵بلند کردم هی بردم آوردم بخاطر پرس پا و ساق پا و...اینا 

یا درست نشستی  یا وزنه برای بدنت زیاد بوده  چند کیلو زدی؟

درست نشستم درست هم زدم 

آخه خودم ۷۰کیلو ام نسبتا درشتم 

چهار تا ۱۰کیلو گذاشتم خود دستگاه هم یه وزنی داره دیه

درست نشستم درست هم زدم  آخه خودم ۷۰کیلو ام نسبتا درشتم  چهار تا ۱۰کیلو گذاشتم خود دستگاه ...

سنگین نزن 

چه اجباری 

ورزش ۲۰ درصد تاثیر داره 

۸۰ درصدش تغذيه 

رو تغذيه بیشتر تمرکز کن تا سنگین کار کردن

2740
سنگین نزن  چه اجباری  ورزش ۲۰ درصد تاثیر داره  ۸۰ درصدش تغذيه  رو تغذيه بیشت ...

سنگینه ۴۰کیلو؟؟؟ 

بابا بخدا نسبت به بعضیا من سبک میزنم طرف ۱۰۰کیلو عین چی میزنههه 

اره والا البته من تغذیه هم تا حدودی رعایت میکنم خدایی 

اون کنارش پروتئین زیادی میخوره  بعد اسکلت بدن تا بدن فرق میکنه  در هر صورت موفق باشی&nbs ...

اره قبول دارم 

بخدا اگه غذا خوردن منو ببینی دلت کباب میشه برام 

حتی خودمم بخوام چیزی بخورم مامانم نمیزاره‌ ممنوع شده برام 

همش چیزایی که مفیدند باید بخورم 

اسکلت بدن من درشته تازه اون نسبت به من ریز تره 

خدایی چهل کیلو رو نتونستم خورد شد اصن:)

ممنون