2752
2734
عنوان

پزشکی یا علوم آزمایشگاهی

486 بازدید | 34 پست

سلام . بنظرتون پزشکی که بعد ۱۵ سال ب درامد میرسی و درامد بستگی ب حضورت داره بهتره یا دکتری علوم ازمایشگاهی ،ازمایشگاه بزنی و بدون حضور دراند خودت رو داشته باشی..

عزیزم میدونی پروسه تاسیس ازمایشگاه چقد سخته؟ 

و چند تا دکتری باهم باید باشید

و چقدر سرمایه میخواد؟ 

اگه سرمایش و داری

قطعا تاسیس ازمایشگاه بهتره 

کار سبک تره و استرست کمتره 

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋

نمیدونستم رشته تحصیلی مضخرفم قابل مقایسه با پزشکی باشه😂😂😂

وقتی افسرده شدم،مامانم می‌گفت چشم خورده!دکتر می‌گفت بیماریه!مذهبی میگفت جنه! و من تنها کسی بودم که میدونستم تویی . . !
2731
عجب مقایسه ای  خب معلومه پزشکی ولی دندون از همشون بهتره

درامد کسی که خودش آزمایشگاه داره از بعضی پزشکها بالا تره 

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋

الان دیگه دکترای علوم آز نمیتونن از بزنن

من یه منتظرم... منتظر حل شدن مشکلم. خدایا خسته ام از صدا زدن های بی جواب. نذار رو به تباهی برم. 12 سال گذشت و من همچنان منتظر. خدایا رحمتتو ازم دریغ نکن.به دلم افتاده این روزا حاجت روا میشم.  خدا جونم دلم مثل سیر و سرکه می جوشه کمکم کن .میشه لطفا برای حل شدن مشکلم صلوات بفرستین؟هر کی واسم دعا کنه الهی که حاجت روا شه.

فکر کنم اونایی که آزمایشگاه می‌زنند تخصص پاتولوژی میگیرن و بعد آزمایشگاه میزنند

... و امید سرمایه ی آدمیست🍃🌱                                     اندر دل من تویی نگارا🥰💍                                                   خدای مهربان من، بی صبرانه منتظر در آغوش کشیدن                 هدیه ی بهشتیت هستم نا امیدم نکن😍🙏                                  با احترام درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.😊

این دیوونه مون کرد👇

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕

از روابط انسانی خسته‌م؛ کاش نافلز بودم با پیوند کووالانسی
شاید اینطور باشه ولی راهش به اندازه پزشکی سخته شایدم سخت تر بعدشم جامعه جایگاه یه پزشکو بالاتر میدون ...

به نظر مردمی که سطح سوادشون انقد پایینه نباید اهمیت داد 

هرکاری که بهش علاقه و استعداد هست دنبال بشه بهترینه.

مورد دیدم رشتش کشاورزی بوده که همه میگفتن چرته. الان پزشک نمیتونه پول لاستیک ماشینی که سوار میشه بده.

عزیزم میدونی پروسه تاسیس ازمایشگاه چقد سخته؟  و چند تا دکتری باهم باید باشید و چقدر سرمایه می ...

اگر هزینشو داشته باشم برای تاسیس بنظرتون خوبه این رشته؟؟ و اینکه جدیدا تصویب شده تنهایی با داشتن دکتری علوم از میشه تاسیس داشته باشی

بستگی داره باید بتونی تا دکترا ادامه بدی اینم درنظر بگیر هزینه هنگفتی میخواد تاسیس ازمایشگاه خصوصی از طرفی یک ضرب هم که نمیشه تا دکترا بری اونم اگررر بهت مجورز بدن چون تا وقتی تخصص های پاتولوژی هستن جایی برای بقیه نمیمونه متخصص پاتو هفت سال عمومی خونده چهار سال تخصص

لیسانس فوق و دکترا خودش ده سالی زمان میبره 

اما با لیسانس علوم ازمایشگاهی نهایتش بتونی توی ی ازمایشگاه خصوصی کار پیدا کنی و گرنه استخدام بیمارستانی خیلییی کمه 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
2706