2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره اثر میذاره. من ۴ سال پیش انجام دادم بخاطر مشکلی  ک داشتم فک پایینم ی کم جلو بود ک ی دندون از پایین کشید و حالت دندونام خوب شد. اولش هم ب من میگفتن جراحی فک دارم بعد این روش رو انجام داد. تو هم پیش چندتا پزشک برو شاید با کشیدن دندون از جراحی فک نجان پیدا کنی

۹ اسفند ۱۴۰۲ خاطره‌ی تلخ از دست دادن توست. دلگیرم ازت خدا                                                     هزاربار خاطراتت دوره کردم   هنوزم مرگت رو باور نکردم   تو نیستی خونه بی تو سوت و کوره     الهی خواهرم دورت بگردم
برو پیش متخصص ارتودنسی یا جراح فک و صورت  بله با ارتودنسی دندون هات میره عقب تر  من رفتم ...

یعنی قیافم بد میشه؟چون الان از چهره راضیم میگم بعدش دندونام خوب شد صورتم زیباییشو از دست نده شاید بهم نیاد

اره اثر میذاره. من ۴ سال پیش انجام دادم بخاطر مشکلی  ک داشتم فک پایینم ی کم جلو بود ک ی دندون ا ...

خداکنه آخه همین دندون های بالا جلویی ها هم بلند ترن هم جلوترن

خداکنه آخه همین دندون های بالا جلویی ها هم بلند ترن هم جلوترن

باید قالب بگیرن و عکس‌هات رو ببینن اگر مشکل خفیف تا متوسط باشه و شرایط تنفسی مشکل نداشته باشی با ارتو حل میشه ظاهر دندان ها هم متخصص زیبایی میتونه بعد ارتو حل کنه اگر مشکلی داشته باشه ولی درمانش طولانی هست از من ۳ سال تمام طول کشید

۹ اسفند ۱۴۰۲ خاطره‌ی تلخ از دست دادن توست. دلگیرم ازت خدا                                                     هزاربار خاطراتت دوره کردم   هنوزم مرگت رو باور نکردم   تو نیستی خونه بی تو سوت و کوره     الهی خواهرم دورت بگردم
2740
باید قالب بگیرن و عکس‌هات رو ببینن اگر مشکل خفیف تا متوسط باشه و شرایط تنفسی مشکل نداشته باشی با ارت ...

اشکالی نداره طول بکشه ولی خب مهم اینه که از پس هزینه هاش بتونم بر بیام و نتیجه خوبی دربیاد

اشکالی نداره طول بکشه ولی خب مهم اینه که از پس هزینه هاش بتونم بر بیام و نتیجه خوبی دربیاد

بیشتریا اقساطی کار میکنن. یه مبلغ جلو میگیرن مابقی رو ماهانه. باید خیلی صبر داشته باشی. از تو شاید کمتر طول بکشه من دندانهای فک بالام افتضاح نامنظم بودن دوتاشون.

بیشتریا اقساطی کار میکنن. یه مبلغ جلو میگیرن مابقی رو ماهانه. باید خیلی صبر داشته باشی. از تو شاید ک ...

منم نامرتب دارم اگه قسطی باشه که خوبه

از حالا دارم خودمو برای صبرش و درداش آماده میکنم

یعنی قیافم بد میشه؟چون الان از چهره راضیم میگم بعدش دندونام خوب شد صورتم زیباییشو از دست نده شاید به ...

نه عزیزم بهتر هم میشی فقط ایراد دندون هات برطر ف میشه 

شده آيا كه غمي ريشه ب جانت بزند ....