2733
2739

دیشب با عشقم دعوا کردن

دوست صمیمی پسره دختر عموش هم اسم رفیقمه باهم پیام رد و بدل کرده بودن پسره هم اسم اکانتشو دیگه بود فکر کرده بود دوستمه

اومد بهش گفت تو با اون قیافه زشتت خواستی به من خیانت کنی ؟

امروز که حقیقتو فهمید اومد معذرت‌خواهی کرد ولی دل دوستم صاف نمیشه

هی هم بهش میگم باباااااا خوبی تو بخدا نچرالت از ۱۰۰ تا عملی بهتره قبول نمیکنه

خودش اینجاست کامنتارو نظرارو میخونه 

شماها نظر بدین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نفهمیدم ولی شما بذار

🌙پرسش واقعی این است که آیا آن آیندهٔ درخشان‌تر واقعا همیشه این همه دور از ماست؟ (بریده‌ای از کتاب: قدرت بی‌قدرتان)🌙خواهشمندم در نوشتارِ خود «هکسره» را رعایت کرده (کردِ نادرسته!) و از چنگ انداختن به اعصابِ (اعصابه نادرسته!) دلباختگانِ زبان، خودداری نمایید.⭐ 🐱"Have a biscuit, Potter"🐱
2738

نفهمیدم ولی عکس گذاشتی لایک کن

دو جین کار سرم ریخته...اول باید خورشید را به آسمان سوزن کنمو بعد منت ماه را بکشم تا به شب برگردد، سپس بادها را هل بدهم تا دوباره وزیدن بگیرند ...و آنقدر با گل ها حرف بزنم تا به یاد آورند روزی زیبا بوده اند ...بعد از تو این دنیا یک دنیا کار داردتا دوباره دنیا شود
من ک نفهمیدم چ گفتی

نکته مهمس ک فهمیدم اینه عکس ی دختر یعنی دوستشو میزاره میگیم زشته یا نه

کاربری مال یکی دیگه بود ، از تاریخ 1402/10/7 دست منه پس تاپیکای قبلی ربطی ب من ندارع..  

میفهمم ولی متوجه نمیشم

ما را می‌گردند ، می‌گویند همراه خود چه دارید؟ما فقط رویاهایمان را با خود آورده‌ایم ؛ پنهان نمی‌کنیم چمدان‌های ما سنگین است اما فقط رویاهایمان را با خود آورده‌ایم !