2733
2734
عنوان

خانوما میشه نظر بدین خیلی دو دلم

22 بازدید | 16 پست
سلام من ازین کاپشنای بلند گرفتم اسپرتا عکسشم میزارم الان. قیمتش صد و سی پالتو خوشگل دویست و سی. عقدم هستم. بنظرتون این خوبه یا برم پالتو نمیخوام گرونم باشه این کاپشن بلند تنم خیلی قشنگ بود. ولی همش میگن پالتو ی چیز دیگست. خییییلی دو دلم میگم شاید تهران بهتر گیرم بیاد من چادریم هستم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این خوشکله بهت میاد ولی من خودم پالتو رو بیشتر میپسندم
در این دنیا همه چیز دست خود آدم است حتی عشق، حتی جنون، حتی ترس .. آدمیزاد می تواند اگر بخواهد کوه ها را جا به جا کند می تواند آب ها را بخشکاند می تواند چرخ و فلک را به هم بریزد آدمیزاد حکایتی است می تواند همه جور حکایتی باشد حکایت شیرین حکایت تلخ حکایت زشت ... و حکایت پهلوانی ...
2731
اره چادر با پالتو جوره بیشتر
در این دنیا همه چیز دست خود آدم است حتی عشق، حتی جنون، حتی ترس .. آدمیزاد می تواند اگر بخواهد کوه ها را جا به جا کند می تواند آب ها را بخشکاند می تواند چرخ و فلک را به هم بریزد آدمیزاد حکایتی است می تواند همه جور حکایتی باشد حکایت شیرین حکایت تلخ حکایت زشت ... و حکایت پهلوانی ...
این ب نظرم معمولیه... اگه پالتو بگیری بهتره. سعی کن ی پالتو بگیری ک زیر چادر خعلی پف نکنه.کوتاه و عروسکی قشنگه به نظرم.اخه زیر چادر لباس بلند هم بپوشی یه جوری میشه
حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2706