2752
2734

از دیشب چشمم عفونت کرده جوری که صبح اصلا باز نمیشد 

دیشب همه چیز رو امتحان کردم چایی ، قطره ،عسل و...

ولی خوب نشده چیکار کنم درد داره و بیشتر هم چشم سمت چپم هست بعد مجرای سمت چپ بینیم هم کیپ شده خسته شدم دیگه 😣😣

اگه دنیا عدالت داشت مرد هم بکارت داشت💔 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راه حلش رفتن به دکتره با خود درمانی و چیزای سنتی فایده ندارع

به جای اینکه منتظر باشم کسی بیاد زندگیم تغییر بده و خوشبختم کنه خودم باید دست به کار بشم و خودم خوشبخت ترین کنم
2731
 سریع برو دکتر اگر عفونتش زیاد بشه روند درمانتم سخت میشه 

من حداقل سالی ۱۰ بار اینجوری میشم چون چشمام حساسند ولی این دفعه واقعا شدید شده خسته شدم الان فقط یه چشمم میبینه اون یکی تاره 

اسی بی خیال نباش بابا برو دکتر من رفتم دکتر واسه عفونت چشمم پماد نوشت واسم اون پماد رو تا یک هفته استفاده کردم از درد راحت شدم عفونتش خوب شد 

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛

اب اصلا نباید به چشمت بزنی 

من یک سال درگیر بودم خیلی سخت خوب شدم 

دستمال کاغذی هم نزن 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
خب باید رعایت کنی اگه چشمات حساسه ولی الان برو دکتر مگر نه بد تر میشه

خب چجوری رعایت کنم نمی تونم جلوی چشمان رو بگیرم که سرما نخوره کلافه شدم دیگه حاضرم جای این آنفولانزا بگیرم ولی از شر عفونت چشم راحت شم