2733
2739
عنوان

خواب بچه سقط شده

223 بازدید | 14 پست

خب خب من بالاخره بعد از مدتها تاپیک زدم😁 #درد_دل

من ۴ تا سقط داشتم که فقط اولی به مرحله قطب جنینی رسید حتی به قلب هم نرسید سه تای دیگه حتی به قطب جنینی هم نرسیدن... 

خلاصه بعد از ۵ سال خواب دیدم  جاریم دختر به دنیا اورده تو دلم گفنم بچه دومش هم اومد! یه دختر کوچولو  گفتن این دختر توعه ... اسمشم زهرا ست ! من باورم نمیکردم ولی تو خواب گفتن این همون جنین اولی ات هست... حس خوبی بود 🥰😇 دلم براش تنگ شد... 

توی این چهارتا سقط اولی رو هنوز نتونستم باهاش کنار بیام... واقعا دوستش داشتم. از روز اول 

از من به شماها نصیحت تا بی بی چک مثبت شد ذوق نکنید بذارید سه ماه تون تموم بشه بعدش

ناراحت شدم عزیزم ان شاالله که خیره 

ان شاالله که خدا یک دفعه بهت به دوقلوی صحیح و سالم خشگل ببخشه

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ترانه جان لطفا بازم کتاب معرفی کن  کتاب قبلی که عالی بود

سسلام عزیزم... خداروشکر 😍🌷

چه کتابی بود فراموش کردم؟😁🤦‍♀️ تو تاپیکهای مختلف هر کی بپرسه شرکت میکنم یادم نمیمونه کجا چی گفتم🤦‍♀️

2740
سسلام عزیزم خوبی اتفاقا پریروز تاپیکاتو خوندم اما روم نشد پیام بذارم برات اما به یادت بودم ...  ...

قربونت منم خوبم یهویی یادت امدم دیدم خیلی وقته تاپیک ندادی 

گفتم ببینم درچه حاللی

اگر بچهام زنده میموندند اولی فروردین ۹۹بدنیامیومد دومی ۱۹مهر۴۰۲
قربونت منم خوبم یهویی یادت امدم دیدم خیلی وقته تاپیک ندادی  گفتم ببینم درچه حاللی

من هیچی مرداد هم یه سقط داشتم...

الان دنبال کارهای بارداری هستم...

تقریبا با اون موقع ککه صحبت کردیم پیشرفتی در این خصوص نداشتم😁

من هیچی مرداد هم یه سقط داشتم... الان دنبال کارهای بارداری هستم... تقریبا با اون موقع ککه صحبت کرد ...

وای ناراحت شدم واست عزیزم 

میدونم چقد سقط اثر بدی رو روح ادم داره کسی نمیفهمه ولی واقعا تجربه نکنی

اگر روش کمک باروری استفاده کنی هم باز سقط میشه؟

یعنی ی جنین ازمایشگاهیی که از هرنطر چک بشه بعد انتقال بدی

وای ناراحت شدم واست عزیزم  میدونم چقد سقط اثر بدی رو روح ادم داره کسی نمیفهمه ولی واقعا تجربه ...

قربونت عزیزم... 

فعلا دکتر رژیم غذایی داده ببینم چی میشه...

اگر این سری هم طبیعی نشه میریم ای وی اف

قربونت عزیزم...  فعلا دکتر رژیم غذایی داده ببینم چی میشه... اگر این سری هم طبیعی نشه میریم ای ...

تو که راحت باردار میشی مشکل بعدشه ولی خب اونجوری شاید بشه مشکل بعدشو کنترل کرد

2706