2737
2739

سلام دوستان بنده به امید خدا ۷ بهمن انشاالله قراره برم مشهد با قطار اکونومی پلاس فدک میخواستم بدونم دوستان تازگیا سفر به مشهد داشتید خدمات چطور بود  خودشون غذا میدن بدون هزینه اضافی یا موقع تهیه بلیط باید غذا رو انتخاب کنم و هزینه اش رو پرداخت کنم کلا چجوریاست 

من بلیط رو که میخوام رزرو کنم نوشته خدمات بعد اسم ۳ نوع غذا رو نوشته که انتخاب کنم حالا نمیدونم

اصلا کلا ماجرا اون خدمات 

چیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من چندروز پیش با قطار رفتم هم میتونی تو بلیط رزو کنی ک قیمتش کمتره و هم اونجا بگیری ک یکم بیشترع

کاربر اقام اهای ملت ،درخاست دوستی ممنوع حتی شما دوست  عزیز اره با خودتم😐🙍‍♂️🙋‍♂️خدایا شکرت بابت همه چی ک بزرگترین نعمت رو بهم دادی همینک تنم سالمه خدایا شکرت...تا فهمید خریدار واقعی ام گرون شدکسی که واسه بقیه مفت نمی ارزید 💔💔💔:)جدیدا جواب خوبی بدیهنه فورا ولی حتما :)اگ میخوای آرامش رو از خـودت بگیری دلبســته آدمـای بی لیاقت شـو!!!‏از هيچ كس هيچ چيزی بعيد نيست، حتی همونی كه الان از ذهنت گذشت :)‌برای هرکی هم سفره ی دلمونو باز کردیمهم خودش خورد هم واسه بعضیا برد :)