2733
2734
عنوان

خواستگار ارتشی

152 بازدید | 10 پست

از اقوام دوره میگن ماموریت زیاد داره هی شهر به شهر 

حقوق و مزایاشون اطلاعی دارید؟ اصلا کسی هست اقوامش یا شوهرش تو ارتش باشن هر چی میدونید بگید 

میدونم با اینکه برادر و پدرشم ارتشی بودن اما سختگیر و خشک نیستن ابجی و مادرشم میبینم حجابشون متوسطه 

اما بازهم هر ادمی فرق دارع

آزمودم دل خود را به هزاران شیوه هیچ چیز جز 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شوهرسابقم ارتشی بود 

ارتش نکن خدایی ارزش ندارن 

حقوقشونم کمه خییییلی 

چن سال یبارم مدام جابجایی داری 

ماموریتام ک بماند 

کلا ارتش از بقیه شغلای مربوط ب نظام پایین تره

خانومِ آقایِ مَمَد😁👩‍❤️‍👨{آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن چون قبول نمیکنم🚫}(او قندِ روزهای تلخ من است💍)
زمینی

نکن عزیزم بخاطر خودت میگم

من هم عموم هم شوهرسابقم ارتشی ان 

ب سختیش نمی ارزه 

بازم هرجور خودت میدونی

خانومِ آقایِ مَمَد😁👩‍❤️‍👨{آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن چون قبول نمیکنم🚫}(او قندِ روزهای تلخ من است💍)
نکن عزیزم بخاطر خودت میگم من هم عموم هم شوهرسابقم ارتشی ان  ب سختیش نمی ارزه  بازم هرجو ...

ممنونم از راهنماییت عزیزم 

بخاطر اخلاقاشون یا به خاطر حقوق و اینکه همش در حال جابه جایی میگی

ممنونم از راهنماییت عزیزم  بخاطر اخلاقاشون یا به خاطر حقوق و اینکه همش در حال جابه جایی میگی

هم اخلاق هم حقوق 

اوایل شاید نشون ندن چطور اخلاقی دارن ولی رفته رفته خودت میفهمی

حقوقشونم بسیاااار ناچیزه ، خیلی بخای مدارا هم کنی تا سربرج ب زور میرسوندت

هم اخلاق هم حقوق  اوایل شاید نشون ندن چطور اخلاقی دارن ولی رفته رفته خودت میفهمی حقوقشونم بسی ...

☹️☹️☹️

ممنونم عزیزم❤️