2752
2739
شما چجور جهنمو دیدی؟

من اینقدر بی کس و کار بودم، دوستم اومد موند تو بیمارستان، البته به اسم خانواده دارم ولی همش کنایه و طعنه زدن و اذیتم کردن ، نه از لحاظ مالی کمکم کردن نه اینکه بخوان کاری برام انجام بدن...هر شب که میخوابم دلم میخواهد دیگه صبح برای من طلوع نکنخ

⁦⁩⁦

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم جلو بچت نگو بچت که خوابید یا تنها شدی باهاش حرف بزن ، بعدم نزار بچت شکست خورد شدن مادرش جلو پد ...

اصلا این چیزا حالیش نمیشه که.

بعد از من بچه ماست ریخت رو زمین از ترسش که نکنه همونجور که بامن رفتارشد باهاش رفتار بشه بغض کرد و بدون اینکه کسی چیزی بهش بگه مدتها گریه کرد....

😚😚😚😚خدایا چجوری بگم شکرت دورت بگردم مهربون😚😚😚😚
2731
من اینقدر بی کس و کار بودم، دوستم اومد موند تو بیمارستان، البته به اسم خانواده دارم ولی همش کنایه و ...

خدانکنه عزیزم.خدا براهممون بزرگه❤💋

اصلا این چیزا حالیش نمیشه که. بعد از من بچه ماست ریخت رو زمین از ترسش که نکنه همونجور که بامن رفتار ...

الهییییی بگردمممممم کباب شدم براش

ببین بچه داره دقیقا عین خودت رفتار میکنه بچه ها خیلی زود یاد میگیرن چون دید مادرش وقتی بستنی انداخت پدرش دعواش کرد رفت گریه کرد اونم همین کار تکرار کرد فکر کرد برای حل این مشکل بهترین راه گریس 

همه چیز که دعوا نیست با حرف حل کن  لطفا به خاطر تربیت بچتم که شده باز قوی باش و نزار بچت در اینده تو سری خور بشه که هر کی هر چی گفت بشینه گریه کنه

الهییییی بگردمممممم کباب شدم براش ببین بچه داره دقیقا عین خودت رفتار میکنه بچه ها خیلی زود یاد میگی ...

چشم

2740

این موضوع چه ربطی به پدر  داشتن داره؟

شما خودت انتخابت هست ک سازش کنی

پدرت هم بود هیمن بودی

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
این موضوع چه ربطی به پدر  داشتن داره؟ شما خودت انتخابت هست ک سازش کنی پدرت هم بود هیمن بودی

به نظرت بهترین عکس العمل چیه؟

به نظرت بهترین عکس العمل چیه؟

من اهل باج دادن به هیچ ادمی نیستم!

واقعیت از داد بیداد کسیم نمیترسم! 

سختشه کمک کنه پرستار بگیره برات.نیمتونه خودت بگیر.

تکلیفتم به موقع با ایت ادم‌روشن کن

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
من اهل باج دادن به هیچ ادمی نیستم! واقعیت از داد بیداد کسیم نمیترسم!  سختشه کمک کنه پرستار بگ ...

چجوری تکلیفمو روشن کنم؟

چجوری تکلیفمو روشن کنم؟

چرا باید سر بستنی داد بزنه سرت؟

مشکل داره باهات؟ حق و‌‌حقوت بده بره جایی ک‌دلش میخواد.

مشکل نداره مثل ادم برخورد کنه..

چرا اینقدر گنگی؟

ببین من همیشه میگم گاهی یه کلمه هم آدم از خواب خوش بیدار میکنه چه برسه به یه حرکت به یه رفتار ووووو...

این تاپیک نگه دار انشاالله بعد از بهبودیت هر چند وقت یکبار بهش نگاه کن و به خودت بگو اول خودم دوم خودم بعدا اون

یعنی دیگه صفر تا صدتو برا هیچکس نزار

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
چرا باید سر بستنی داد بزنه سرت؟ مشکل داره باهات؟ حق و‌‌حقوت بده بره جایی ک‌دلش میخواد. مشکل نداره ...

یهنی چی گنگم؟