2737
2734
عنوان

مادرشوهرم میگف چ وضع خونته

424 بازدید | 13 پست

خونه طبقه بالامونو تازه ساختیم تمیز کردنشو خودم تنهایی کردم حتی پاک کردن سرامیکا از گچ و سیمان بازم چیز میز نصب کردیم گردوخاک شده بازم ی هفته کار داره 

اومده بود امروز پیش شوهرم میگ واای نتونسی هیچ کاری کنی ک بعد با گوشه لباسش کشید ب دیوار گف اینا با ی حرکت تمیزه چیکار میکنی پس من حوصلم نمیکشه خونه اینطوری بمونه 

بعدم خاهرشوهرم گف رفتین خونتون باید شام بدین خودشم ی نفر دونفر نیسن شوهرمم اصن پول نداره همش خرج خونه شد دیگ اونقد پول نداریم بگیم ایفونمونو نصب کنن 

بعد میگف چرا کولر گازی رو تمیز نکرده مصب کردین(؟چون مال چن ساله زرد شده) میگ اینا و مامانت نگفته بهت؟شما بودین چی جواب میدادین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بابا بیخیال حرف ،بادهواست 

اهمیت نده 

زندگیتو بکن حیف اعصابت بخوای ببینی چی جوابشومی دادی 

برواهنگ گوش بده لذت خونتو ببر 

مهمانی هم نمی خوادبدی نهایت یه جعبه شیرینی باقیمت مناسب ببرخونشون

2740
بابا بیخیال حرف ،بادهواست  اهمیت نده  زندگیتو بکن حیف اعصابت بخوای ببینی چی جوابشومی داد ...

عزیرم اونا باید برا خونه نو شیرینی بیارن

آن  قدر این ۲۰روزا رو ادامه میدم تا به هدفم برسم💪💪    شروع از اول تیر😇   وزن اولیه۸۸،⬅️۱۰روز پاکسازی۸۴،⬅️۲۰روز اول۸۰⬅️۲۰روز دوم۷۵⬅️۲۰ روز سوم۷۲/۵⬅️۲۰روزچهارم۶۹/۵⬅️۲۰روز پنجم۶۶⬅️۲۰روز ششم۶۲/۵⬅️۲۰ روز هفتم ۶۱😡⬅️۲۵ روز هشتم۵۷  ⬅️