2737
2734
عنوان

بیماری سندروم ژیلبرت

205 بازدید | 15 پست

دوستان من، پسر پنج ساله ام مدتیه دست و پاهاش زرد هست خیلی، بردیم دکتر بعد از آزمایشات کاملی که براش نوشتن که البته خداروشکر جواب آزمایشات هم خوب بود، حالا دکتر تشخیص این بیماری رو داره، کسی آشنایی داره با این بیماری؟ درمان داره؟ علائمش چیه؟

اگر اطلاعی دارید ممنون میشم راهنمایی کنید نگران پسرم هستم

خدایا شکرت بابت تمام ‌نعمتهایی که بهمون دادی، سلامتی و خانواده بالاترین نعمتها هستند، شکرت خدای مهربونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودم انگار کف پاهام ادویه پاشیدن 

اره اونم همینطوره. دکتر رفتی؟

خدایا شکرت بابت تمام ‌نعمتهایی که بهمون دادی، سلامتی و خانواده بالاترین نعمتها هستند، شکرت خدای مهربونم
2728
منم پسرم حدود دو سال پیش که ۳ سالش بود اینقد زرد بود در حد زردچوبه بعد مدت طوانی خوب شد خود به خود

دکتر نبردید؟

نه نمی‌دونستم مریضی زودم خسته میشم 

اره علائم این بیماری هم زود خسته شدنه، انشالله که به زودی برطرف شه براتون

2740
اره علائم این بیماری هم زود خسته شدنه، انشالله که به زودی برطرف شه براتون

یکم بیشتر از این بیماری توضیح میدی لطفا

بعضیا میفهمن نفهمن ولی نمیفهمن که ما میفهمیم نفهمن اینا دیگه واقعا اَمَن یُجیب ...لازمن..برای شفای تمام مریضها روحی روانی وجسمی صلوات...

والا اطلاع زیادی ندارم، منم توی نت سرچ کردم. بزنی یه چیزایی میاره

دکتر زیاد توضیحی نداده بود .

مربوط به افزایش بیلی روبین هست. میدونم عارضه خاصی نداره و اتفاقا سندرم خوبی هم هست. قلب و عروق خیلی سالمی دارن این افراد و کمتر در معرض خطر بیماری های قلبی هستن. 

رعایت رژیم غذایی و ورزش با نظر پزشک هم توصیه میشه

مربوط به افزایش بیلی روبین هست. میدونم عارضه خاصی نداره و اتفاقا سندرم خوبی هم هست. قلب و عروق خیلی ...

میتونم بپرسم شما تحصیلاتتون چیه؟ خیلی زرده پسرم و مدتیه همش میگه دل درد دارم ضمن اینکه احساس خستگی هم داره که ظاهرا از علائم این بیماریه

مربوط به افزایش بیلی روبین هست. میدونم عارضه خاصی نداره و اتفاقا سندرم خوبی هم هست. قلب و عروق خیلی ...

من علائم زیاد دارم،بعضی میگن مال ژیلبرته بعضی میگن نه

شما اطلاعاتتون زیاده؟ راهنماییم میکنین؟

2706