2737
2734
عنوان

بتای ۶۲۴۰۰ در پنج هفتگی

43 بازدید | 2 پست

سلام دوستان من بعد از دو بارداری طبیعی و موفق بمدت ده سال دچار نازایی ثانویه شدم.در طی این مدت پیگیری چندانی نداشتم در حد یکی دو بار دکتر رفتن و مصرف قرص های هورمونی.اغلب میگفتند پی سی او هستی و چاره آیی جز اصلاح سبک نداری.تقریبا انجام دادم اما نتیجه بخش نبود و علت آن هم بی خوابی مزمن و اضطراب بالایی بود که داشتم و سالها تحت نظر پزشکان و روانشناسان مختلف بودم هر راهی بگیید رفتم اما بی خوابی ام و اضطرابم درمان نشد.در اوج دوران کرونا دو سال گذشته خداخواسته باردار شدم و همان موقع کرونا هم گرفتم و در نه هفتگی سقط شد تا اینکه حوالی سه ماه پیش بطور معجزه واری توسط  پزشکی در اهواز بنام نعیم شریفات ویزیت شدم و زندگی برایم از نو شروع شد.القصه.پریودی ام منظم شد.درگیر درمان عفونت واژن بودم که شنبه ی گذشته دیدم از پریودم گذشته .برایم عادی بود منتها چون بیمه تکمیلی داریم و جایی نزدیک درمانگاه بودم رفتم تقاضای آزمایش بتا کردم.۶۲۴۰۰.باور نکردنی بود.بی بی چک هم مثبت شد.سنو رفتم دو روز بعد گفت پنج هفته و چهار روزی اما فقط ساک درون رحم رویت شده و بظاهر رحم دو شاخ یا دیواره دار داری...الان نگرانم بابت تشکیل قلب و دنبال مرکز سنوی معتبر و پزشک خوبم ...سری قبل رفتم زهرا بری و راضی نبودم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘